ابزار کارآمدی برای دوندگان که آیفون شما را شارژ کرده و می تواند زندگیتان را نجات دهد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 29 تیر 94 ساعت: 20:56:02


Boost بسته ای است که به کمر شخص استفاده کننده بسته می شود، دارای یک پنل LED است که روشن می ماند یا فلش میزند همچنین می تواند گوشی هوشمند شما را نگه داشته و باتری قابل شارژ مجدد و سبک آن قدرت نگهداری 4000 میلی آمپر را برای روشن نگه داشتن گوشی شما داراست.

bseen004-640x358

تحقیقی که توسط سازمان ملی امنیت و مدیریت بزرگراه ها و ترافیک صورت گرفته نشان داده است که تنها در سال 2012 بیش از 4000 شخص پیاده توسط ماشین ها کشته و بیش از 70 هزار نفر از آنها زخمی شده اند. دوندگان نیز جزو این افراد پیاده هستند. گروه های دوندگی از تجهیزات و لباس هایی استفاده می کنند که تور ایجاد کند و یا نور تولید شده توسط خودرو را بازتاب دهند تا بتوانند امنیت دوندگان را بالا ببرند.
شرکت BSEEN تلاش دارد تا بر روی Indiegog 25 هزار دلار آمریکا را جذب نموده و این محصول را به تولید انبوه برساند. تنها 56 روز از کمپبن این شرکت باقی مانده و این شرکت توانسته است تا کنون 6000 دلار سرمایه جذب نماید. بسته های کمری از یک پارچه سبک و ضد آب درست شده اند و شامل یک بند کمری قابل تنظیم، یک گیره ی کلید، پورت هندزفری و یک جیب جادار داخلی اند.این دستگاه با کمک Trident Design در Columbus از ایالت Ohio تولید شده است که LED های محافظتی را برای ورزش هایی که در فضای باز تولید می شوند، تولید می کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید