نوکیا بخش HERE را به بی ام و،آئودی و مرسدس خواهد فروخت

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 30 تیر 94 ساعت: 18:40:59

نرم افزار رسمی کمپانی نوکیا در زمینه ی نقشه و مسیریابی برای دستگاه های اندرویدی است که تجربه ای متفاوت از اپلیکیشن های مسیریابی را در تبلت و یا گوشی اندرویدی شما به ارمغان می اورد. Here یا همان Ovi Maps سابق نرم افزاری است که بدون شک همه شما با ان آشنایی دارید! یکی از بهترین نرم افزارهای مسیریابی که حتی برروی ارزان ترین گوشی های نوکیا نیز قرار داده شده بود و با آن می توانستید مکان خود را برروی نقشه پیدا کنید. پیدا کردن مکان دلخواه خود برروی نقشه های مختلف، پشتیبانی از مسیریابی صوتی برای رسیدن به مکان مورد نظر ، نقشه های مختلف برای بیش از ۱۰۰ کشور مختلف جهان،

امکان دانلود نقشه کشورهای مختلف برای استفاده آفلاین، نمایش ترافیک واقعی بیش از ۴۰ کشور مختلف جهان برای مسافرت شما و امکان به اشتراک گذاری مکان خود با دوستان از طریق ایمیل و پیامک برخی از ویژگی های این برنامه است.آئودی Audi شرکت خودروسازی آلمانی و تولید کننده ی خودروهای لوکس است،آئودی همراه با مرسدس بنز و ب ام و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی هستند و به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می‌شوند.بنابراین ذاین معامله برای نوکیا سود خوبی خواهد داشت.خبرها حاکی از این است که نوکیا به امضای این قرار داد با شرکت های غول ماشین سازی آلمانی بسیار نزدیک است و ظاهرا مبلغ این قرارداد چیزی بیش از 2.71 میلیارد دلار است.نوکیا در سال جاری فعالیت های تجاری این بخش را معلق کرده و این بخش را در معرض فروش مشتریان قرار داده بود. به هر حال این سه کمپانی بهترین پیشنهاد مالی را برای این بخش به نوکیا داده اند.

بر اساس گزارش "وال استریت ژورنال" :

نوکیا به صورت انحصاری با سه شرکت بزرگ خودروسازی وارد مذاکره شده است.سه کمپانی خوروسازی که تصمیم گرفته اند خودروهای لوکس خود را به سیستم نقشه خوان HERE مجهز کنند و این کار در آینده باعث ایمنی بیش تر خودروهای این کمپانی ها می شود.ظاهرا بعد از این اقدام راه برای شرکت های دیگر خوروسازی هموار خواهد شد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید