خدمات ابری برای آینده

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
برای بیش از 40 سال است که شرکت مایکروسافت در درجه اول به عنوان یک شرکت نرم‌افزاری توانسته ملیاردها دلار را از کاربران PC بدست آورد.

برای بیش از 40 سال است که شرکتدر درجه اول به عنوان یک شرکت نرم‌افزاری توانسته ملیاردها دلار را از کاربران PC بدست آورد. مطمئنادر دسته‌های مختلف دیگری مانند سخت‌افزار، جست و جو و رسانه‌هایی چون بازی‌های ویدیویی نیز موفقیت‌های بزرگی کسب کرده است. اما در مصاحبه پنجشنبه ساتیا نادلا، مدیر عاملبا بلومبرگ از خط جدید و آیندهخبر داد: پردازش‌ها و خدمات ابری.

نادلا دلایل خوبی برای تمرکزبر روی کسب و کار ابری و دور شدن از وابستگی به بازار رایانه‌های شخصی دارد و به گزارش بلومبرگ درآمد بخش تجاری خدمات ابریتنها در سال 2014 بالغ بر 4.4 میلیار دلار بوده است و تنها در سه سال بعد این درآمد به 3 برابر و به بیش از 12 میلیارد دلار رسیده است.

یک تغییر شدید اولویت اولبرای بقا است. چیزی که نادلا از آن به عنوان تولد دوباره یک شرکت 41 ساله یاد می‌کند و در این راه مشکلات بزرگی در پیش روی ردموندی ها قرار دارد.

با این حال، مدیر عامل مایکروسافات همچنان بر ارائه بهترین محصولات به کاربران خانگی تاکید دارد. او می‌گوید: “این یک واقعیت است که این شرکت با عمری بیش از 41 سال اشتباهاتی نیز انجام داده است”.

می‌توانید این مصاحبه بلومبرگ با ساتیانادلا، مدیر عامل شرکترا در اینجا بخوانید و از طرز تفکر او در مورد تجارت ابری، شبکه اجتماعی لینکداین و موارد بیشتر آگاه شوید.

منبع: Digiro

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید