گجت‌هایی از سونی که قاتل گوشی تلفن همراه هستند!

   
نام نویسنده:
 شنبه 16 مرداد 95 ساعت: 16:45:00

Sony Xperia Agent

اگر همیشه علاقه داشتید تا Wall-E شخصی خود را داشته باشید؛ Sony Xperia Agent می‌تواند این جای خالی را برای‌تان پر کند. این دستگاه در حقیقت یک روبات دستیار شخصی است که بسیار محترمانه با شما برخورد می‌کند و گاهی چنان سر خود را تکان می‌دهد گویی‌که با یک سگ بازیگوش و کنجکاو سر و کار دارید. این دستگاه مانند آمازون اکو است اما با یک صفحه‌نمایش و کمی وجود شخصیتی.

Sony Xperia Projector

دستگاه Sony Xperia Projector نام چندان با مسمایی ندارد و شاید نام آن با کاری که انجام می‌دهد چندان سنخیتی نداشته باشد اما این مسئله هم قابل بخشش است چون دستگاه‌های مفهومی هنوز چندان رنگ واقعیت به خود نگرفته‌اند. علاوه بر این‌که این دستگاه می‌تواند تصاویر ویدئویی را در سطحی به اندازه 58 سانتیمتر تا حدود 2 متر پخش کند؛ علاوه بر آن دستگاه جدید سونی قادر است محتوای اینتراکتیو را روی یک سطح کاملا صاف و تخت که مانند یک صفحه لمسی کار می‌کند پخش کند. این پروژکتور به‌عنوان یک دستگاه دوست‌دار خانواده معرفی شده که باعث می‌شود تا تمام اعضای خانواده دور آن جمع شوند و از آن لذت ببرند. این مفهوم که حالت نیمه عملکردی دارد دارای یک تقویم؛ یک هاب خانه هوشمند؛ گالری تصاویر و پخش کننده موسیقی است.

Sony Xperia Ear

این دستگاه سونی یک هدست بلوتوثی متوسط نیست. زمانی‌که این هدست را روی سر می‌گذارید به‌سرعت گوش کاربر را شناسایی می‌کند و به وی تماس‌ها و پیام‌های از دست رفته را اطلاع می‌دهد. برنامه زمانی که کاربر در پیش دارد را برای وی می‌خواند یا این‌که اخبار مهم را به اطلاعش می‌رساند. این هدست با همکاری یک اپ به کاربر خدمات ارائه می‌دهد به همین دلیل برای استفاده از هدست سونی نیازی به گوشی سونی اکسپریا نیست.

یکی از خوبی‌های این هدست آن است که وقتی روی سر قرار می‌گیرد حس سبکی دارد و کاربر را اذیت نمی‌کند. شارژ کامل آن سه ساعت و نیم دوام می‌آورد و قابی که به همراه آن عرضه می‌شود می‌تواند تا سه بار هدست را شارژ کند. قیمت این وسیله سونی نامشخص است اما انتظار می‌رود که سونی محصول Experia Ear را تا پیش از سال 2017 میلادی عرضه کند.

Sony SmartEyeGalss

این تنها دستگاه این لیست است که می‌توان آن را تهیه کرد. البته شاید کمتر کسی علاقه به خرید آن داشته باشد. دستگاه جدید سونی مناسب مصرف‌کننده نیست بلکه بیشتر برای استفاده کمپانی‌ها و شرکت‌ها مناسب است. هیچ اپلیکیشنی برای استفاده از آن وجود ندارد و کاربر باید خودش یک اپ به منظور کار با این وسیله بسازد. قیمت این محصول 899 دلار است اما اگر منتظر بودید تا آن‌را جایگزین عینک‌های گوگل کنید اصلا گزینه خوبی برای این کار نیست.

منبع: شبکه

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید