نسخه ی بتای VLC برای اندروید 1.5 هم اکنون برای دانلود آماده است.

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 31 تیر 94 ساعت: 19:08:12


نسخه ی پایدار این برنامه در Google Play Store تا مدتی موجود بود ولی توسعه دهندگان ویژگی های جدیدی به نسخه ی بتای آن افزودند.
برای دسترسی به نسخه ی بتای VLC برای اندروید، باید به انجمن Google+ ملحق شوید تا بتوانید تست کننده ی آن باشید. اگر شما این کار را قبلا انجام داده اید، حالا می توانید به نسخه ی بتای VLC برای اندروید 1.5 که تازه منتشر شده است، دسترسی پیدا کنید.
بر اساس آنچه که توسعه دهندگان گفته اند، از زمانی که توسعه دهندگان برای سریعتر شدن و نیز پشتیبانی از لیست های ویدئویی و سوئیچ های صدا/تصویر، شروع به بازنویسی VLC کرده اند، این نسخه، به عنوان یک نسخه ی اصلی با چنین قابلیت هایی می باشد.
علاوه بر این، توسعه دهندگان تایید کرده اند که در این نسخه تعداد دستورات مورد نیاز به ویژه برای دستگاه های اندرویدی 4.4 کیت کت و نسخه های جدیدتر، کاهش یافته است.
VideoLabs حتی واسط کاربری را برای طراحی Material تمیزتر و هماهنگ تر کرده است و هم چنین چند ویژگی جدید نیز اضافه شده است که شامل تشخیص خودکار USB، هماهنگی بهتر Audio/Video می شود.
اگر شما هم اکنون یکی از تست کننده های نسخه ی بتا هستید، می توانید هم اکنون این نسخه را برای اندروید 1.5.0 دانلود کنید. نسخه ی پایدار این نرم افزار برای اندروید 1.3.2 موجود است.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید