شکایت کاربران از فریز شدن ویندوز خود بعد از نصب ویندوز10

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 18 مرداد 95 ساعت: 11:00:00

به گزارش خبرآنلاین، از روز دوم آگوست آپدیت سالیانه شروع‌شده است اما بسیاری از کاربرانی که موفق به این کارشده‌اند(کاربران پی‌سی)، گله‌مند هستند که سیستم شان دچار فریز می‌شود.

کاربرانی که با این مشکل روبرو شده‌اند در سایت رددیت پیغام‌های خود را منتشر کرده و ظاهراً مایکروسافت هنوز پاسخی به این مشکل نداده است.

سیاه شدن قسمتی از اسکرین با حرکت موس، فریز شدن بعد از ری-استارت، هنگ کامل روی استارت آپ که اغلب گریبانگیر کاربران پی سی است، بخشی از گزارش‌های کاربران در این خصوص است که راه‌حل یونیورسال هم پیدا نکرده است.

اما برخی کارشناسان غیررسمی نیز پیشنهاد داده‌اند تا با ابزار موسوم به Media Creation Tool آپدیت دوباره پاک‌شده و از اول نصب شود، غیرفعال کردن برخی اپ‌ ها نیز پیشنهاد دیگری است که در سایت داده‌شده است، ادیت رجیستری سیستم و یا ترفند زدن به بایوس سیستم نیز شاید بتواند مشکل برخی کاربران را حل کند.

حتی کاربرانی که مجهز به حافظه اس‌ اس دی به‌جای هارد معمولی هستند نیز دچار این فریز شده‌اند.

یکی از بزرگ‌ترین ایراداتی که به آپدیت ویندوز 10 سالیانه گرفته‌شده، این است که ظاهراً همه‌چیزتمام نشده است و احساس ناتمامی بین کاربران وجود دارد. شاید به همین دلیل باشد که مایکروسافت دو ویژگی دیگر خود را به‌صورت آپدیت جداگانه Redstone 2 و Redstone 3 برای سال 2017 در نظر گرفته است.

گفتنی است آپدیت سالیانه تحت ورژن 1607 از روز دوم آگوست در دسترس است و کاربران دارنده ویندوز 10 موبایل از دو روز دیگر، 9 آگوست می‌توانند آپدیت گوشی خود را انجام دهند.

منبع: خبرآنلاین

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • amir
    2016-08-09 00:57:42

    فعلاً فقط ویندوز 7 برای کار مناسبه ویندوز 10 قابلیت ها و ابزار های وسوسه انگیزی برای به روز رسانی داره اما همین فعلاً به دلیل نا پایدار بودنش اونو گزینه مناسبی برای کار نمیبینم وبیشتر منو یاد روزهای اول ویندو 7 می اندازه که بازهم به دلیل ناپایدار بودن و عدم سازگاری درایور و برنامه ها تا مدتها از هر دو سیستم عاملxp , 7 در کتار هم استفاده میکردیم.

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید