با یک دکمه تمام خانه هوشمند را کنترل کنید!

   
نام نویسنده:
 شنبه 23 مرداد 95 ساعت: 19:00:00

در این بین شرکت لاجیتک طرز فکر دیگری دارد. آن‌ها فکر می‌کنند که کنترل خانه‌‌های هوشمند باید به‌سادگی فشردن یک دکمه باشد؛ شاید هم دو فشار و یا شاید هم یک فشار طولانی.

سوئیچ جدید این شرکت دقیقا همین است: یک دکمه. این محصول که Logi Pop Home Switch نام دارد یک دکمه 6.35x6.35 سانتی‌متر است که در چهار رنگ مختلف عرضه شده و قادر است تا به پلتفرم‌های مختلف خانه هوشمند وصل شود. این دکمه با دستگاه‌هایی مانند Philips Hue؛ Insteon؛ WeMo؛ LIFX و Lutron سازگار است.

کیت جدید لاجیتک با دو دکمه و یک پل ارتباطی به قیمت 99.99 دلار عرضه می‌شود. هر دکمه بیشتر 39.99 دلار به این قیمت اضافه می‌کند. این دکمه‌ها می‌توانند به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شوند که یک دستگاه خاص را روشن کنند مانند چراغ حبابی یا اسپیکر. هم‌چنین می‌توان برای هر کدام از حالت‌های تک فشار؛ دو فشار یا یک فشار طولانی یک فانکشن تعریف کرد. در دموی لاجیتک که برای تبلیغ این محصول ارائه شده با یک فشار؛ چراغ‌ها روشن می‌شود؛ دو فشار می‌تواند چراغ‌ها را به‌همراه اسپیکر روشن کند و یک فشار طولانی تمام چراغ‌ها؛ اسپیکر و تلویزیون را روشن کند.

البته برای فعال کردن سیستم اتوماسیون خانه هوشمند با یک تماس؛ به ریموت مبتنی بر هاب «لاجیتک هارمونی» نیاز است تا بتوان دستگاه‌های تفریح و سرگرمی مانند تلویزیون؛ ست‌تاپ باکس؛ سیستم صوتی یا حتی دستگاه‌‌های Sonos را روشن کرد. اختصاص دادن فانکشن برای دستگاه‌های هوشمند و ارتباط دادن آن‌ها به‌هم از طریق اپلیکیشن «لاجی پاپ» (Logi Pop) بر روی دو بستر iOS و آندروید انجام می‌شود. شاید مهمترین چیزی که از دیدن تبلیغ این محصول می‌توان نتیجه گرفت سادگی کار با آن است. یک سوئیچ برای خانه‌های هوشمند بدون این‌که برای فعال شدن نیاز به دستور صوتی داشته باشد. گاهی اوقات بهترین چیزها ساده‌ترین چیزها هستند.

منبع: شبکه

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید