No Man’s Sky بالاخره امروز برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود

   
نام نویسنده:
 شنبه 23 مرداد 95 ساعت: 19:30:00

 

بازی No Mans Sky (تصویر 1)کاربران رایانه‌های شخصی بی‌صبرانه منتظر هستند تا بازی جذاب No Man’s Sky برای این دسته از کاربران نیز در دسترس قرار بگیرد و بتوانند آن را تجربه کنند، اما تا به حال هیچ تاریخ عرضه جدیدی برای این عنوان اعلام نشده بود. با این حال امروز جزئیات بیشتری راجع به نسخه رایانه‌های شخصی این بازی و تاریخ و زمان نهایی عرضه آن منتشر شده که در ادامه بیان خواهد شد.

بازی No Mans Sky (تصویر 2)بازی No Man’s Sky امروز، یعنی 12 اوت (22 مرداد) راس ساعت 1 بعد از ظهر در آمریکا، 6 بعد از ظهر در انگلستان و 7 بعد از ظهر در اروپا به صورت رسمی در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. از آنجا که این بازی از قابلیت pre-load پشتیبانی نمی‌کند، خریداران مجبور خواهند بود تا پس از شروع رسمی عرضه بازی، تمام آن را دانلود کنند و بنابراین مدتی هم باید صرف دانلود فایل‌های بازی کنند. البته زیاد هم جای نگرانی نیست، زیرا خوشبختانه حجم این بازی کم و تنها 2.6 گیگابایت است. بنابراین به شرطی که سرورهای بازی بتوانند حجم گسترده دانلودها در آغازین ساعات شروع عرضه را مدیریت نمایند، نباید مشکلی از بابت دانلود بازی شاهد باشیم.

بازی No Mans Sky (تصویر 3)البته باید به این نکته نیز در مورد بازی اشاره کنیم و آن هم این که با وجود تبلیغات گسترده‌ای که پیرامون آن انجام شده بود، این عنوان را نمی‌توان یک شاهکار واقعی قلمداد کرد. کسانی که No Man’s Sky را بر روی پلی استیشن 4 تجربه کرده‌اند، با وجود رضایت از کیفیت صوتی و بصری بازی، آن را تاحدودی کسل کننده توصیف کرده‌اند. حال باید ببینیم با عرضه نسخه رایانه‌های شخصی No Man’s Sky، نظر بازیکنان این پلتفرم نسبت به بازی چگونه خواهد بود.

منبع: دیجی رو

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید