سخنگوی «مستر کارت»: هیچ فعالیتی در ایران نداریم

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 25 مرداد 95 ساعت: 21:44:44

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری آذربایجانی «ترند نیوز» در مصاحبه اختصاصی خود با «مستر کارت» شرکت خدمات مالی بین المللی اعلام کرد که این شرکت آمریکایی گزارش‌های اخیر درباره همکاری با ایران را رد کرده است.

محمود واعظی اعلام کرد: «ظرف دو ماه آینده سایت تجارت الكترونیكی شركت پست به زبان انگلیسی رونمایی خواهد شد و از این طریق تجارت بین‌الملل رونق گرفته و به عنوان شهود آذربایجان و روسیه كه در سفر اخیر رئیس جمهور مذاكرات خوبی در این زمینه صورت گرفته بود با ایران روابط خود را آغاز خواهند كرد.»
ادامه مطلب

«سیث آیزن» سخنگوی شرکت «مستر کارت» امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری آذربایجانی «ترند نیوز»از عدم هرگونه فعالیت در ایران خبر داد.

«سیث آیزن» در این خصوص به «ترند نیوز» گفت: مادامیکه تحریم‌ های آمریکا برای شرکت های واقع در این کشور علیه ایران پابرجا هستند، مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران نخواهد داشت.

بر اساس اعلام خبرگزاری آذربایجانی «ترند نیوز»، اظهارات سخنگوی شرکت «مستر کارت» در مصاحبه امروز در حالی اعلام شد که  چندی پیش رسانه‌های ایران به نقل از «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از امضای همکاری شرکت پُست ایران با یک شرکت خارجی برای دریافت خدمات مستر کارت آمریکا برای شهروندان ایرانی خبر داده بودند.

 

منبع: مهر

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • نازنین
  2016-08-17 12:54:05

  بابا اینا همه میخوان حسن بد نشون بدن.این آمریکایی ها دروغ گو هستن حسن فقط راست میگهتمام تحریم ها هم برداشته شده و آمریکایی دارن دروغ میگن ایران تحریمه..

  پاسخ دادن
 • علی
  2016-08-16 03:00:14

  بیا اینم شایعه بودحالا میگن به ایران اعتماد کنید، کمک کنید تا خودساخته شیم، چین با اون همه ادم بیچاره و دربوداغونش شایعه درست نمیکنن، حالا نون کل زمینم میدناعتماد = بی اعتمادی

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید