امکان درمان قطعی میگرن از طریق مخاط بینی

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 27 مرداد 95 ساعت: 15:15:00

به گزارش ایسنا، دکتر صالح رمضانی روز سه‌شنبه، 26 مرداد ماه در مراسم رونمایی از داروی میگری‌هیل در کلینیک آرامش با اشاره به خدمات این کلینیک برای درمان قطعی میگرن افزود: در این کلینیک خدمات پیشگیری برای جلوگیری از حملات میگرن‌های حاد و مزمن ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر مشکلات موجود در تشخیص انواع سردردها یادآور شد: در بسیاری از موارد سرددردهای میگرنی با سردردهای تنشی، سردردهای ناشی از اختلالات سینوس‌ها و التهابات عصبی اشتباه گرفته می‌شود؛ از این رو داروهای اشتباه برای افراد تجویز می‌شوند که این امر موجب ادامه یافتن حملات سردرد خواهد شد.

وی با بیان اینکه این دارو باید در کلینیک در مدت 120 روز برای بیماران ارائه  شود، اضافه کرد: از آنجایی که این دارو حاوی ترکیبات گیاهی از جمله دانه‌های روغنی و مواد گیاهی محلول در آب و چربی است، از این رو این دارو باید به صورت کلینیکال به فرد ارائه شود که با ارائه فرم مایع این دارو، مشکلات ارائه خدمات آن رفع خواهد شد.

به گفته وی، داروی میگری هیل دارای ترکیبات گیاهی شامل 20 نوع گیاه دارویی شامل بابونه و اسطوخدوس است و فرمولاسیون آن برگرفته از طب سنتی و ایرانی است.

رمضانی با اشاره به مطالعات بررسی‌های سمیت این دارو توضیح داد: قبل از انجام فاز بالینی این دارو، این دارو بر روی 300 موش ارائه شد و نتایج داده‌ها نشان داد که این دارو هیچ اثر سمی بر روی موش‌ها نداشته است.

منبع: ایسنا

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید