یک حرفه جدید برنامه نویسی را با این بسته نرم افزاری شروع کنید

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 2 شهریور 95 ساعت: 14:30:00

دوره ها
آموزش با مقدمه ای بر جاوااسکریپت شروع می شود، که اصول را قبل از آموزش ساختار اولیه هر برنامه توضیح می دهد: متغیرها، توابع، حلقه ها، و غیره. در این دوره یاد می گیرید که چگونه اطلاعات و متن خروجی را ذخیره کنید. این آموزش برای ساخت اپلیکیشن های ساده در پایان دوره کافی است.


دوره ضروریات برنامه نویسی پایتون 3، با استفاده از دانش جدید خود برای آماده سازی، در یک سطح بالاتری به زبان نگاه می کند. شما انواع داده های پایتون را در مسیر ساخت اپلیکیشن های تکامل یافته انتخاب می کنید. همچنین آموزش هایی درمورد اصول برنامه نویسی موضوعی، و نحوه کار با فایل ها در این دوره وجود دارد.
آموزش ها با دوره بعدی برنامه نویسی پایتون 3 پیشرفته ادامه می یابند، که دانش موضوعی شما را برای ساخت برنامه های کامل بروزرسانی می کند. این دوره با آموزش مدیریت پایگاه داده، ساخت برنامه های شبکه ای، و نحوه توسعه پایتون با کد C ادامه می یابد.


آخرین دوره، اصول سیستم های عامل است که در زمینه محیط دسکتاپ شما قرار دارد. ویدیوها سیستم های عامل معروف را مقایسه می کنند، و به شما کمک می کنند که سیستم عامل مناسب را انتخاب کنید. همچنین دانش مفیدی در مورد خطاهای سیستمی و میانبرهای مؤثر به شما ارائه می دهد.
97 درصد برای این چهار دوره پس انداز کنید
ارزش این بسته 1،180 دلار است، اما می توانید از طریق فروشگاه MakeUseOf فقط 29 دلار برای آن بپردازید. این هزینه شامل دسترسی مادام العمر و نامحدود به تمام محتوای آن است. برای 97 درصد صرفه جویی و شروع یادگیری شروع به سفارش این بسته کنید.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید