امریکایی‌ها از بازی پوکمون‌گو به دادگاه شکایت کردند!

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
حضور در فضای باز، تحرک و تجسس باعث شده تا بازی «پوکمون‌گو» به بهترین بازی عرضه شده در سال‌های اخیر تبدیل شود. اما به تازگی یک زوج امریکایی به خاطر سلب آرامش و تجاوز به حریم خصوصی خود از این بازی شکایت کرده‌اند. این زوج می‌گویند بازی‌کنان پوکمون‌گو بدون کسب اجازه، «پوک‌استاپز» و «پوک‌گیمزهای« خود را در املاک شخصی آنان ایجاد کرده و به بهانه شکار پوکمون یا نبرد با دیگر پوکمون‌ها، وارد این املاک شخصی می‌شوند.

این زوج امریکایی مدعی هستند که بازی پوکمون‌‌ و خیابان آرام آن‌ها را به یک کابوس تبدیل کرده، به‌خصوص که پارک وابی در نزدیکی محل سکونت آن‌ها دارای حداقل PokéStop است. PokéStop محلی برای جمع‌آوری اقلام موردنیاز در این بازی مانند تخم‌مرغ، توپ و شکار پوکمون‌های بیشتر است. زوج شاکی می‌گویند کاربران این بازی در زمان حضور در پارک توجهی به قلمروی املاک خصوصی مجاور ندارند و وارد حیاط دیگر خانه‌ها می‌شوند تا پوکمون شکار کنند.

به گزارش فارس، علاقه‌مندان به پوکمون گو اتومبیل‌های خود را هم در برابر پارکینگ دیگر منازل متوقف می‌کنند تا سر فرصت به شکار پوکمون بپردازند و با این کار مسیر تردد همسایگان را هم مسدود می‌کنند. در شکایت این زوج از شرکت Niantic Labs خواسته‌شده تا ایجاد PokéStops و PokéGyms در املاک خصوصی افراد یا حوالی آن را بدون کسب اجازه از مالکین ناممکن کند.

منبع: shabakeh

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید