روتر توسعه‌دهنده پرقدرتی با سرعت ۱۳۰۰ مگابیت

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 1 شهریور 95 ساعت: 13:10:00

Artemis-EX AC1300 فقط از دو آنتن خارجی دوبانده با قدرت 5dBi بهره می‌برد، اما پردازنده آن چهارهسته‌ای ا

ست و ۱۲۸ مگابایت حافظه رم DDR3 دارد. سرعت انتقال اطلاعات روی شبکه ۲.۴ گیگاهرتز برابر ۴۰۰ مگابیت و روی فرکانس پنج گیگاهرتز ۸۶۶ مگابیت است که در مجموع روی دو شبکه به طور هم‌زمان پهنای‌باند ۱۳۰۰ مگابیتی فراهم می‌شود.

درگاه‌های این روتر عبارتند از: یک درگاه WAN یک گیگابیتی برای اتصال مودم، چهار درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی، یک درگاه USB 3.0 و البته کلیدهای روشن/خاموش و ریست. با وجود سرعت کم این محصول در مقایسه با روترهای پرسرعت امروزی موجود در بازار، قابلیت MU-MIMO می‌تواند برگ برنده آن باشد، چراکه امکان استریم اطلاعات روی چندین کانال به طور هم‌زمان برای یک دستگاه را فراهم می‌کند.

همچنین، چندین دستگاه می‌توانند به طور هم‌زمان از روی دستگاه‌های دیگری مانند تلویزیون استریم ویدیو داشته باشند. قابلیت‌های بافر دانلود و ویدیو این روتر اجازه نمی‌دهد در حین استریم یا دانلود وقفه یا قطعی پیش بیاید و از این منظر برای بازی‌های آنلاین نیز مناسب به نظر می‌رسد. کاربران با استفاده از این روتر می‌توانند به‌راحتی روی شبکه وای‌فای خانگی استریم، دانلود، بازی آنلاین و وب‌گردی داشته باشند، بدون اینکه با افت سرعت یا کاهش قدرت سیگنال‌دهی مواجه شوند. قیمت این محصول ۱۲۹ دلار است.

 

منبع: shabakeh

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید