سیستم صوتی استثنایی برای خودروهای شخصی

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
سیستم صوتی تفریحی تازه ای برای استفاده در خودروهای شخصی عرضه شده که با CarPlay و Android Auto شرکت های اپل و گوگل نیز سازگاری کامل دارد.

به نقل از مهر، این سیستم صوتی که XAV-AX۱۰۰ نام دارد، دارای یک نمایشگر ۶.۴ اینچی است و با فناوری بی سیم بلوتوث برای دریافت بی سیم داده و پخش فایل های چندرسانه ای از دیگر منابع و از جمله دوربین دید عقب خودرو سازگاری دارد.

برای استفاده بهینه از این سیستم صوتی گوشی شما باید باAndroid Auto گوگل یا CarPlayسازگار باشد در غیر این صورت ممکن است کیفیت صدای پخش شده مطلوب نباشد. یکی دیگر از نقاط ضعف این سیستم صوتی عدم پشتیبانی از پورت کمکی یا auxiliary است.

XAV-AX۱۰۰ دارای پورت «یو اس بی» هم هست که برای شارژ گوشی نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.شاید مهم ترین مزیت این سیستم قیمت ۴۹۹ دلاری آن با توجه به امکانات متنوعش باشد. قرار است این محصول از اواخر پاییز روانه بازارهای جهانی شود.

از جمله مزایای دیگر این سیستم صوتی کنترل سریع با استفاده از دکمه های میان بر نصب شده بر روی فرمان و نمایش محتوای نمایشگر گوشی هاییا آندرویدی بر روی صفحه ویژه نصب شده در داشبورد خودرو و دسترسی سریع به تمامی برنامه های گوشی و پیام هاست.

به عنوان مثال از این طریق می توان محتوای برنامه های نقشه خوان گوشی را هم مشاهده و برای رسیدن به مقصد برنامه ریزی کرد.

رابط کاربری ساده، امکان دریافت فرامین صوتی راننده، جستجو در اینترنت هم از طریق این سیستم و نمایشگر لمسی آن ممکن است.

XAV-AX۱۰۰ دارای چهار بلندگوی ۵۵ واتیDynamic Reality Amp ۲ و سیستمی موسوم به EXTRA BASS برای بلوکه کردن سروصدای اضافی موتور و پخش موسیقی با حداکثر کیفیت است.

منبع: mehrnews

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید