گوشی های جدید لنوو نرم افزارهای مایکروسافت را به طور پیش فرض بر روی خود خواهند داشت !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 2 شهریور 95 ساعت: 17:54:40

هنوز جزییات دقیقی در رابطه با این همکاری منتشر نشده است اما سازندگان بزرگی مانند مایکروسافت اغلب چنین همکاری هایی را به منظور تبلیغ کردن نرم افزارهای خود و پیشنهاد کردن آن ها به کاربران انجام می دهند . از آنجایی که مایکروسافت اخیرا تا حد زیادی از صنعت ساخت سخت افزار گوشی های هوشمند خارج شده و به سمت ارائه سرویس های گوشی های هوشمند روی آورده است ، می توان گفت که چنین همکاری هایی از جمله راه هایی است که ردموند می تواند به منظور ارائه نرم افزارهای خود به کاربران دنبال کند ؛ از طرف دیگر از آنجایی که لنوو یکی از بزرگ ترین سازندگان چینی است ، این همکاری می تواند بازار وسیعی را برای مایکروسافت ایجاد کند .

ردموند اعلام کرده که این همکاری محصولات جدید برند لنوو و موتورولا را پوشش می دهد اما هنوز مشخص نیست که دقیقا کدام محصول جدید این دو برند این نرم افزارها را بر روی خود دارد . 

این اولین باری نیست که مایکروسافت چنین قراردادهایی را  برای ارائه نرم افزارهای خود با سازندگان دستگاه های اندروید می بندد به این نحو که در گذشته نیز سازندگانی مانند ایسوس ، سونی ، سامسونگ ، شیائومی و ال جی هم مشمول چنین طرح هایی شده اند با وجود این کاربران هرگز از ازدیاد نرم افزارها در دستگاه های خود استقبال نکرده اند . 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید