حضور msi در نمایشگاه کامپیوتکس تهران

   
نام نویسنده:
 جمعه 5 شهریور 95 ساعت: 12:11:20

این موضوعی بود که امین پیله‌چی مدیر و مشاور مارکتینگ msi در ایران در نمایشگاه کامپیوتکس از آن خبر داد.

وی با اشاره به نزدیک بودن یک مراسم رونمایی در این شرکت توضیح داد:«در یک ماه آینده قرار است گرافیک‌های نسل جدید شرکت  Nvidia در نوت‌بوک‌های msi رونمایی شوند. از این به بعد در نوت‌بوک‌های جدید، کارت‌ گرافیک‌های نسل جدید Pascal این شرکت ۱۰۶۰، ۱۰۷۰ و ۱۰۸۰ می‌شوند که همه‌شان قابلیت ساپورت کردن VR را دارند.»

او در ادامه صحبت های خود به این موضوع اشاره کرد که: در ایران نیز مانند سایر بخش‌های دنیا در این رابطه نشست خبری برگزار شود و از تمام رسانه‌ها دعوت به عمل آورد.

پیله‌چی اشاره کرد msi از 31 تیرماه به بعد با شور بیشتر وارد عرصه شده، ادامه داد:«در نمایشگاه کامپیوتکس، دو تا از غرفه‌ها از ما درخواست همکاری داشتند. یکی شرکت پانا، واردکننده دستگاه‌ها و تجهیزات گیمینگ Logitech و Razer، که به آن‌ها نوت‌بوک‌های گیم دادیم تا اکسسوری‌های گیمینگ‌شان را امتحان کنند و دیگری، فروشگاه ۱۴۰۱ از نمایندگان شرکت ماتریکس در کامپیوتکس بودند که به آن‌ها نیز تعدادی نوت‌بوک گیمینگ برای تست کردن دادیم.»

پیله‌چی از برنامه های گذشته و آینده این شرکت نیز گفت:

بعد از برنامه گیمینگ در تهران، به  اصفهان و شیراز رفتیم و  در حال هماهنگی با اهواز و تبریز بودیم که نمایشگاه کامپیوتکس تهران شروع شد.

امسال نمایندگی MSI در نمایشگاه الکامپ شیراز، با قدرت ظاهر شد. این نمایندگی چندین مدل از لپتاپ های برتر MSI را که از قوی ترین دستگاه های گیمینگ به شمار می روند، در این نمایشگاه عرضه کرد.
ادامه مطلب

در غرفه msi در نمایشگاه کامپیوتکس، دستگاه‌های HTC vive و VR  نیز موجود بودند تا بازدیدکنندگان آن‌ها را تجربه کنند.

 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید