این گوشی های سامسونگ و اچ تی سی بروز رسانی اندروید نوقا را دریافت می کنند !

   
نام نویسنده:
 شنبه 6 شهریور 95 ساعت: 17:48:58

این اولین لیستی است که توسط این شرکت ارائه شده از این رو می توان انتظار داشت که در آینده ، تعداد گوشی های موجود در این لیست افزایش یابد . طبق اطلاعات موجود تی موبایل در نظر دارد سیستم عامل اندروید نوقا را برای گوشی های سامسونگ زیر ارائه کند : 

-    سامسونگ گلکسی S6
-    سامسونگ گلکسی S6 اج
-    سامسونگ S6 اج پلاس
-    سامسونگ گلکسی S7
-    سامسونگ گلکسی S7 اج
-    سامسونگ گلکسی نوت 5
-    سامسونگ گلکسی نوت 7

اگر که به این لیست بسنده شود می توان گفت که ظاهرا تی موبایل می خواهد فقط سیستم عامل گوشی های پرچم دار دو سال اخیر سازنده کره ای را بروز رسانی کند ؛ البته همان طور که گفته شد ممکن است که تعداد آیتم های این لیست تغییر کند و به همین دلیل انتظار می رود که این شرکت انواع بیشتری از گوشی ها را پشتیبانی سازد با وجود این افرادی که گوشی های نام برده شده را در دست خود دارند می توانند با خیال راحت منتظر دریافت پیام بروز رسانی باشند .

در مورد زمان شروع انتشار این بروز رسانی هنوز نمی توان به طور قطع حرفی زد اما از آنجایی که هیچ مطلبی در مورد تست کردن سیستم عامل نوقا و یا خبرهای مشابه با آن از طرف تی موبایل منتشر نشده است ، می توان انتظار داشت که طی دو یا سه ماه آینده پروسه بروز رسانی این شرکت آغاز گردد . 

همان طور که گفته شد تی موبایل نام برخی از گوشی های برند اچ تی سی را نیز در لیست خود آورده است . طبق مطالب درج شده در این لیست می توان گفت که گوشی های اچ تی سی وان M9 و اچ تی سی 10 هم در همان بازه زمانی که گوشی های سامسونگ بروز رسانی می شوند ، سیستم عامل جدید را دریافت می کنند . 

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید