معرفی واکمن ۳۲۰۰ دلاری سونی از جنس طلا

   
نام نویسنده:
 شنبه 13 شهریور 95 ساعت: 15:15:00

به گزارش دیتا لینک، این اقدام سونی را میتوان یک اقدام ریسکی قلمداد کرد زیرا می توانست استفاده از طلا در ساخت یک پلیر در کیفیت خروجی صدای این محصول تاثیر منفی گذاشته و آن را بی کیفیت تر از نسخه اصلی خود کند. هر چند این تغییرات جزئی بوده و فقط هدست های حرفه ای و ویژه توانایی تشخیص پردازش این جزئیات را دارند اما سونی با باز طراحی و آسیب شناسی دقیق توانسته است از این افت صدا و کیفیت سربلند بیرون بیاید و صدایی معادل نسخه اصلی را در این نسخه نیز شاهد باشیم.

این دستگاه دارای بدنه ای مسی است که بوسیله طلا پوشانده شده است که این درهم آمیزی این دو عنصر برای جلوگیری از ایجاد میدان مغناطیسی مضر و تاثیر سو در بدنه این دستگاه بوده است. انتظار میرود که مدار آنالوگ این دستگاه برای جلوگیری از ایجاد نویز و کاهش نویز موجود از مدار دیجیتال این دستگاه جدا شده باشد. همچنین این دستگاه از یک مدار دو زمانه برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال و افزایش کیفیت خروجی که مسئله ای بسیار مهم در این نوع دستگاه ها است، استفاده میکند.

سونی تغییرات کمی را در این نسخه گران قیمت نسبت به نسخه اصلی ای که در سال گذشته معرفی کرد اعمال کرده است ولی با این وجود ظاهرا جک ۳٫۵ میلیمتری به بالای دستگاه منتقل شده است و به نظر میرسد که دکمه ها با کمی برآمدگی بیشتر قابل دستیابی تر از گذشته باشد. همچنین از لحاظ نرم افزاری انتظار میرود که سونی تغییراتی را در شکل و شمایل پخش کننده دستگاه اعمال کند ولی تا کنون سونی هیچ گونه تصاویری را دراختیار عموم در این باره قرار نداده است.

اگر شما یکی از طرفداران این واکمن گران قیمت هستید این دستگاه در اواخر امسال به بازار عرضه خواهد شد و قیمتی معادل ۳۱۹۹ دلار خواهد داشت. علاوه بر این نسخه دیگری از این دستگاه با قیمتی پایین تر و معادل ۱۱۹۹ دلار خواهد داشت که دارای قابلیت های جدید این نسخه جدید میباشد اما از مدارها و دیگر موارد لوکس و گران قیمت نسخه گران قیمت تر خود بهره نخواهد برد و به نظر میرسد جانشین نسخه ۲۰۱۵ خود که هم اکنون در حال فروش است باشد.

منبع: data-link

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید