ایجاد تحول در عرصهٔ گیمینگ با سری لپ‌تاپ‌های MSI GT Titan

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 15 شهریور 95 ساعت: 16:48:25

از زمانی که کمپانی MSI، لپ تاپ های GT83VR و GT73VR Titan SLI را به بازار عرضه کرده است،‌مدتی می گذرد. هر دوی این لپ تاپ ها توانایی بهره بردن از دو پردازنده ی گرافیکی GTX 1080 و GTX 1070 را دارند. این کارت گرافیک های جدید، کارایی این لپ تاپ ها را تا حدی بالا برده است که می‌توان گفت در سطح رقبای دسکتاپی خود قرار گرفته‌اند. انویدیا در طراحی این کارت های گرافیک، اجازه فعال/غیرفعال کردن اورکلاک را به منظور تغییر در سرعت پردازش، فراهم کرده است، بنابراین کاربران، پردازنده های گرافیکی خود را صرفاً در زمان مطلوب خود، اورکلاک می کنند!

GT83VR با یک صفحه نمایش 1080p 60Hz همراه است در حالی که در  GT73VR، از پنل های 4K IPS یا پنل 120Hz 1080p IPS استفاده شده است. این دستگاه ها، هر دو از ویژگی G-Sync انویدیا برخوردارند. این تکنولوژی جدید، سریع‌ترین و جذاب‌ترین تجربه ی بازی را برای کاربران مهیا می کند. با استفاده از این ویژگی، نرخ صفحه نمایش با کارت گرافیک، همگام سازی شده و از شکسته شدن تصاویر یا تأخیر جلوگیری می کند.

اگرچه لپ تاپ های سری MSI GT Titan، عمدتا اندازه ی بزرگی دارند، اما خصوصیات قابل توجه در این لپ تاپ ها، آن‌ها را به پیشتازان عرصه ی بازی تبدیل کرده است. سیستم خنک کننده ی بکار رفته در این سری لپ تاپ ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی تحت سنگین ترین پردازش ها هم، بهترین کارایی را از سیستم دریافت کنید.

رسیدن به چنین سطحی از کارایی در پردازنده های گرافیکی،‌ بسیار جذاب و قابل تحسین است، مخصوصاً با دانستن این نکته که این کارایی در همین سال جاری برای کامپیوترهای شخصی مهیا شده است و مدت زمان زیادی از آن نمی گذرد!

درست است که قیمت نوت بوک های سری MSI GT Titan بالاست، اما باید توجه داشت که این لپ تاپ ها، سطحی از کارایی و کیفیت را به شما عرضه می‌کنند که تا یک سال پیش، غیرممکن به نظر می رسید! این سری لپ تاپ ها، تحولی عظیم برای دنیای گیمینگ بوجود آورده‌اند اما به نظر نمی‌رسد فقط به همین عرصه محدود شوند.

منبع: overclock3d

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید