اپل و ماریو (Nintendo’s Mario)

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 17 شهریور 95 ساعت: 23:26:29

در اپ استور (App Store) بازی جدید سوپر ماریو ران (Super Mario Run) مانند دیگر برنامه های رایگان دکمه ی “Get” ندارد، هم چنین لیست قیمتی برای خرید آن نیز وجود ندارد. در عوض دکمه ای به رنگ نارنجی وجود دارد که روی آن کلمه ی “Notify” نوشته شده است، و شما در صورت تمایل از آگاه شدن زمان در دسترس بودن این بازی می توانید آن را انتخاب کنید. 
این دکمه در هر قسمتی از برنامه به طور مثال صفحه ی شخصی، صفحه های محصولات و غیره، و عدم حضور گزینه های دانلود نمایش داده می شود. 
پس از کلیک کردن، یک هشدار به صورت پاپ آپ (pop up) به صورت Your’re all set. We’ll let you know when SUPER MARIO RUN is available دریافت خواهید کرد. 

پس از آن که برنامه در اپ استور (App Stpre) در دسترس قرار گیرد، این هشدار کاربر را برای پایان دادن خود آگاه می کند. 
تا به این زمان هنوز مشخص نیست که آیا توسعه دهندگان به شخصه قادر به راه اندازی سیستم هستند یا خیر، و یا اپل این ویژگی را برای خود رزرو کرده است مانند ماریو (Mario).
با این حال وجود راهی برای آگاهی از برنامه هایی که هنوز ارائه نشده اند برای کاربران اپ استور (App Store) پیشرفت بزرگی محسوب می شود. این گزینه باعث می شود که توسعه دهندگان بتوانند با برخی از مسائلی که هنگام تبلیغات برنامه هایی که در حال راه اندازی اند، راحت تر مواجه شوند.

 

 

منبع: faceit

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید