لوازم جانبی جدید پلی استیشن 4 شامل کنترلگر و دوربین جدید می باشد

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
در نشست خبری دیشب، پلی استیشن علاوه بر پلی استیشن 4 پرو لوازم جانبی جدیدش را نیز معرفی کرد.

نشست دیشببسیار کوتاه بود و بیشتر روی4 پرو تمرکز داشت. اما لوازم جانبی جدید4 نیز در راه می باشد که شامل کنترگر ارتقا داده شده و دوربین با طراحی جدید می باشد. 
کنترل گر جدید دقیقا مانند کنترل گر4 اسلیم می باشد. چیزهای جدیدی که به آن اضافه شده اند نوار نور جلو ( که باعث می شود نور از بالای پد لمسی منتشر شود) و پشتیبانی اتصال USB ( به اضافه بلوتوث) می باشد. هزینه آن در امریکا 60 دلار است و چون تغییر عمده ای نداشته نامش همان دوال شوک 4(DualShock 4)می باشد. در حال حاضر رنگ های مشکی، قرمز و آبی آن موجود است. 

لوازم جانبی جدید دیگر دوربیناست که به نظر می رسد فقط ظاهر آن تغییر کرده است. طراحی آن به شکل استوانه ای است و یک پایه دارد که به شما اجازه می دهد زاویه دوربین را تنظیم کنید. اما به جز این ها سایر قابلیت ها مانند سابق است ووی آر را نیز پشتیبانی می کند. قیمت این دوربین نیز در امریکا 60 دلار است. 


چیز دیگری که اضافه شده است یک پایه افقی است که با دو ضمیمه می آید که می تواند با4 نازک تر یا4 پرو کار کند. قیمت آن در امریکا 25 دلار است. هر سه این ها در تاریخ 15 سپتامبر در امریکا، اروپا و ژاپن موجود خواهند بود. 
سونی همچنین به زودی هدست وایرلس خودرا با نام هدست وایرلس پلاتینوم منتشر خواهد کرد. هزینه آن مانند هدست گلد است که هم اکنون در بازار می باشد و 160 دلار امریکا می باش. گفته می شود که این هدست بسیار پیشرفته و خیلی راحت است و تکنولوژی صدای سه بعدی ساخت SIE را پشتیبانی می کند. همچنین یک میکروفون مخفی و یک جک صوتی 3.5 میلی متری دارد و باوی آر سازگار است. ظاهر آن نیز بسیار زیباست. 

 

منبع: gamespot

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید