همه چیز در مورد iOS 10 ؛ دستگاه های گیرنده ، تاریخ و زمان عرضه !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
جدید ترین رویداد اپل چند روز پیش برگزار شد ؛ در این رویداد کوپرتینو علاوه بر رونمایی از محصولات جدید خود ، تاریخ رسمی انتشار iOS 10 را نیز اعلام کرد ، نرم افزاری که هم اکنون جدید ترین سیستم عامل اپل محسوب می شود . تا به حال جزییات زیادی در مورد زمان انتشار این سیستم عامل منتشر شده است .

سیزدهم سپتامبر 2016 ( 23 شهریور 1395 ) و تقریبا برای همه دستگاه های پشتیبانی کننده پلت فرم iOS !

اپل هنوز اطلاعاتی را در مورد زمان دقیقی که گوشی ها و تبلت های این سازنده پیام بروز رسانی سیستم عامل را دریافت می کنند ، منتشر نکرده است ، با وجود این سایت خبرگزاری فون آرنا ( phonearena ) پیش دستی کرده و اطلاعات جدیدی را در اختیار کاربران گذاشته است . 

در پروسه قبلی انتشار سیستم عامل iOS ،در ساعت 10 صبح روز سیزدهم سپتامبر به وقت اقیانوس آرام پلت فرم جدیدش را عرضه کرد از این رو کاربران ساکن در ایالات متحده از حوالی ظهر و کاربران اروپایی در هنگام عصر روز انتشار سیستم عامل جدید ، توانستند آن را دریافت کنند . این بروز رسانی برای کاربران ساکن در شرقی ترین نقطه آسیا از اوایل صبح روز بعد ( 14 سپتامبر ) دسترس پذیر شد .

 اگر کهعرضه سیستم عامل جدیدش را نیز در همین زمان شروع کند ، می توان به واسطه جدول زمانی زیر دقیقا دانست که کاربران در چه زمانی می توانند سیستم عامل دستگاه های خود را بروز رسانی کنند :

اگر که این جزییات صحت داشته باشند ، می توان با اطمینان گفت که درست سه روز قبل از این که7 و7 پلاس وارد بازار شوند ، بیشتر دستگاه های پشتیبانی کننده سیستم عامل( محصولاتی که نام آن ها در تصویر زیر آورده شده است ) بروز رسانی iOS 10 را دریافت می کنند :

نکته : در صورتی که در برنامه بتایثبت نام کرده اید و در طول چند ماه گذشته نسخه بتای سیستم عامل iOS 10 را بر روی دستگاه خود داشته اید ، هم اکنون می توانید نسخه گلدن مستر این نرم افزار را برای دستگاه خود دریافت نمایید .

طبق اطلاعات موجود برخی از ویژگی های سیستم عامل iOS 10 تنها توسط بعضی از محصولات جدیدپشتیبانی می شوند ؛ برای مثال یکی از این ویژگی ها قابلیت Raise to wake می باشد که تنها گوشی هایSE ،6s و مدل های بعدی این محصولات آن را پشتیبانی می کنند و کاربران دستگاه هایی نظیر5 ،5c ،6 و6 پلاس قادر به استفاده از آن نیستند .

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید