هدست مخصوص بازی Centurio ایسوس معرفی شد!

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 23 شهریور 95 ساعت: 14:45:00

به گزارش شبکه مگ، در Centurion از 10 مگنت درایور نئودیمیومی استفاده شده است که صدای فراگیر 7.1 کاناله واقعی را تولید می‌کند. این محصول به‌همراه یک ایستگاه صوتی USB عرضه می‌شود که به کاربر امکان تغییر صدای تک تک کانال‌ها را می‌دهد. علاوه بر آن، پروفایل‌های از پیش تعریف شده برای سبک‌های مختلف بازی نیز به سادگی توسط این ایستگاه صوتی قابل انتخاب است. همچنین دارای یک آمپلی‌فایر رده Hi-Fi ESS 9601 است که تجربه‌ای عالی از بازی و لذت دو چندان موسیقی را به کاربرمنتقل می‌‌کند.

درایورهای گوشی این هدست گیمینگ از چرم طبیعی و نوعی خاص از فوم است که با بهترین شکل، کل سطح گوش را در بر می‌گیرد. یک پایه نگه‌دارنده اختصاصی نیز به همراه آن عرضه می‌شود و کاربر در زمانی که از هدست استفاده نمی‌کند، می‌تواند آن را  روی پایه قرار دهد. ROG Centurion با یک میکروفن منعطف و قابل جداشدن دیجیتال عرضه شده است. این میکروفن دیجیتال در بازی صدای شفاف و واضح را با کمترین نویز به همراه خواهد داشت.

ایستگاه صوتی USB هدست Centurion دارای سیستم حذف نویزهای محیط به حالت فعال است و تا 90 درصد از نویز‌های اضافه محیط را در هنگام ارتباط صوتی حذف می‌کند. همچنین هدست جدید ایسوس با نرم‌افزار Sonic Studio ایسوس عرضه شده و این نرم‌افزار می‌تواند به‌طور کامل، تمام بازه‌های صدا را در کانال‌های مختلف کنترل نماید. در این نسخه از Sonic Studio نرم افزار Sonic Radar Pro نیز استفاده شده تا حریفان خود را در بازی راحت‌تر تشخیص داده دهید.

منبع: shabakeh-mag

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید