بهترین بازی های تفنگی ویندوز 10 !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 24 شهریور 95 ساعت: 22:15:39

اسنایپر فیوری ( Sniper Fury )

اسنایپر فیوری شما را در میان یک جنگ جهانی علیه تروریسم قرار می دهد . این بازی زیبا بیش از 130 مرحله دارد و در آن کاربر باید با تروریست ها مبارزه کند . در اسنایپر فیوری کاربر به اسلحه های مختلفی مجهز می شود . گرافیک 3D خیره کننده این بازی جالب  با جزییات زیادی غنی شده است و افکت های آن نیز شرایطی واقعی را ایجاد می کند که روی نحوه تیر اندازی کاربر نیز تاثیر می گذارد .

شما در این بازی مرحله ای علاوه بر این می توانید با یکدیگر نیز بجنگید و از منابع همدیگر استفاده کنید . از این منابع می توانید برای ارتقاء دادن مهمات خود نیز بهره ببرید . برخی از ماموریت های اسنایپر فیوری جایزه ها و سلاح هایی خاص را نیز در اختیار کاربر می گذارند .در کنار این مزایا اسنایپر فیوری یک عیب هم دارد به این نحو که کاربر مجبور است که پس از نصب کردن آن ، یک حجم 720 مگابایتی دانلود هم داشته باشد تا بتواند بازی را اجرا کند . 

اسنایپر فیوری رایگان است و کاربران می توانند آن را بر روی رایانه ها و گوشی های خود نصب کنند . این بازی خریدهای داخلی هم دارد که قیمت آن ها از 0.99 تا 99.99 دلار متغیر می باشد . گوناگونی ماموریت ها و اسلحه ها در کنار گرافیک بسیار خوب اسنایپر فیوری آن را به یک محصول بسیار خوب در دنیای بازی های جنگی مبدل ساخته است .

اسنایپر 3D اسسین ( Sniper 3D Assassin )

اسنایپر 3D اسسین  یک بازی تیراندازی حرفه ای است که کاربر را در قالب یک تک تیرانداز وارد دنیای جرم و جنایت می کند . داستان این بازی از این قرار است که گروه های تبهکاری معشوقه کاراکتر بازی را می دزدند و حال نوبت جواب پس دادن آن ها رسیده است .

اسسین تفنگ های تک تیر زیادی را برای استفاده کردن و ارتقاء دادن در اختیار کاربر می گذارد . این بازی علاوه بر این ماموریت های بسیار زیادی دارد که در هر کدام تجهیزات و سلاح های مختلفی در اختیار کاربر گذاشته می شود . این ماموریت ها ظاهری شهری دارند و در آن ها کاربر باید گروگان ها را آزاد سازد ، در دستگیر کردن فراریان زندان به پلیس کمک کند و یا فروشندگان مواد مخدر را از میان بردارد .

این بازی زیبا و سخت گرافیک زیبا و کنترل ساده ای دارد و کاربر را ملزم می سازد تا برای گذراندن ماموریت ها با تمرکز بالایی کار کند به این نحو که بازیکن نه تنها باید شلیک های دقیقی داشته باشد بلکه باید هدف درست را نیز برای زدن پیدا کند . از دیگر ویژگی های جالب اسسین می توان به حالت صحنه آهسته آن اشاره کرد که در در هنگام شلیک کردن کاربر به اهداف مورد نظر ایجاد می شود . 

اسنایپر 3D اسسین   یک بازی رایگان می باشد که برای گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل ویندوز 10 طراحی شده است .  این بازی خریدهای داخلی هم دارد که قیمت آن ها از 0.99 تا 99.99 دلار متغیر می باشد و کاربر می تواند به واسطه آن ها تفنگ های بیشتری بگیرد و آن ها را نیز ارتقاء دهد . 

آخرین امید – زامبی اسنایپر 3D ( Last Hope – Zombie Sniper 3D )

زامبی ها حمله کرده اند و این وظیفه شماست که از خانه خود در مقابل این مردگان متحرک محافظت کنید . در این بازی شما باید با کمک تفنگ های دستی و تک تیر خود قبل از این که خورده شوید ، زامبی ها را از میان بردارید . 

در آخرین امید کاربر به مجموعه ای جالب از اسلحه های آتشین از قبیل سلاح های تک تیر ، مسلسل ها و تفنگ های ساچمه ای دسترسی دارد . در این بازی امکان خریدن انواع مختلفی از اسلحه های پشتیبانی نظیر یک تبر آتشین ، مجموعه ای از تفنگ های دستی و علاوه بر این ستاره های تیز و کشنده نینجا نیز وجود دارد .

در ماموریت های متعدد این بازی کاربر باید مناطق مختلفی نظیر زمین های ورزشی ، دره ها ، روستاها و ... را جست و جو کند و زامبی های سرگردان را بکشد . این بازی از کنترلی ساده و گرافیکی غنی بهره می برد و یک گیم پلی جالب را در اختیار کاربر می گذارد . 

تنها عیب بازی آخرین امید بنر تبلیغاتی آن است که در قسمت بالایی منوی بازی ظاهر می شود . این بنر در طول روند بازی ناپدید می شود با وجود این کاربر می تواند از طریق یک خرید داخلی به مبلغ 1.29 دلار آن را به کلی از میان بردارد . این بازی برای رایانه ها و گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 طراحی و ساخته شده است و کاربر را در یک فضای بسته به مبارزه با زامبی ها مجبور می کند .

اسنایپر اوپس 3D ؛ کشتار تیرانداز ترس ( Sniper Ops 3D: Kill Terror Shooter )

اسنایپر اوپس 3D یک بازی تیراندازی برای سیستم عامل ویندوز 10 است که کاربر را در مقابل انواع مختلفی از اهداف نظیر گروه های تروریستی و آدمکش های خیابانی قرار می دهد . در این بازی کاربر نقش یک تک تیرانداز قراردادی ارتش را بازی می کند که باید در بیش از 150 ماموریت حضور یابد و به مقابله با دشمنان خود بپردازد . این بازی مرحله ای ماموریت های جانبی دیگری را نیز برای کسب پول و جایزه های مختلف در اختیار کاربر می گذارد .

از دیگر ویژگی های اسنایپر اوپس می توان به گرافیک غنی ، کنترل آسان و گیم پلی جالب آن اشاره کرد . برای گذر کردن از مراحل این بازی صبر عنصری کلیدی می باشد که کاربر به آن نیاز شدیدی پیدا می کند . اسنایپر اوپس اسلحه های مختلفی از قبیل مسلسل ها و تفنگ های تک تیر گوناگون را در اختیار کاربر می گذارد که امکان ارتقاء دادن آن ها نیز وجود دارد .

این بازی رایگان برای گوشی ها و رایانه های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 طراحی شده است .   

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید