چگونه رمزعبور وای‎فای را در ویندوز پیدا کنیم؟

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 25 شهریور 95 ساعت: 13:30:00

امروزه دیگر تقريبا تمام تلفن‎های هوشمند، لپتاپ‎ها و کامپیوترهای شخصی از طریق وای‎فای با یک‌دیگر و اینترنت ارتباط برقرار می‎کنند و به همین دلیل دانستن روشی برای پیدا کردن کلمه عبور وای‎فای خانگی کار را برای شما راحت‎تر می‎کند. بله درست حدس زده‎اید، انجام چنین کاری نوعی هک کردن و نفوذ به سیستم امنیتی یک شبکه وای‎فای به حساب می‎آید. شما به یک شبکه وای‎فای امن متصل شده‎اید و قصد دارید بدون هیچ خرابکاری کلمه عبور فراموش شده آن را دوباره به دست آورید.

همان طور که در بالا اشاره کردیم این کار بدون هیچ گونه خرابکاری و ایجاد دردسر انجام می‎شود. تمام چیزی که شما نیاز دارید این است که قبلا به یک شبکه وای‎فای محافظت شده متصل شده باشید. در ویندوزهای ۷ و ۸ و ۱۰ می‌توانید به صورت زیر عمل کنید:
مراحل پیدا کردن کلمه‌عبور وای‎فای در یک کامپیوتر شخصی

1. قبل از هر کاری از طریق منوی استارت کنترل پنل را باز کنید. (با راست کلیک روی منوی استارت و انتخاب گزینه Control Panel)

2. حالا روی Network and Internet کلیک کنید و چهارمین گزینه که شبکه وای‎فای متصل شده جاری را نمایش می‎دهد پیدا کنید.

3. سپس روی شبکه وای‎فای کلیک کنید که یک پنجره شناور را باز می‎کند، حالا روی Wireless Properties کلیک کنید.

4. حالا روی تب Security کلیک کرده و در پایان گزینه Show character را انتخاب کنید تا کلمه عبور شبکه وای‎فای نمایش داده شود.

به همین راحتی شما می‎توانید کلمه عبور وای‎فای ذخیره شده در کامپیوتر شخصی خود را به دست آورید. به جمع هکرهای کلاه سفید خوش آمدید.

منبع: shabakeh-mag

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید