توییت های طولانی تر در آپدیت جدید توییتر

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
توییت های بیش از 140 کاراکتر

توییت ها تا همان 140 کاراکتر می مانند، اما موارد اضافه شده بههای شما دیگر زیاد به ضرر این محدودیت نیست. هفته پیشگفت کههای طولانی تری را در سراسر جهان گسترش خواهد داد. فایل های پیوست رسانه ای مانند عکس ها، گیف ها، فیلم ها، و نظرسنجی ها دیگر به ضرر این 140 کاراکتر حساب نخواهند شد.
توییت های نقل قول هم حتی اگر شامل لینکی باشند که درخودتان به صورت نرمال حساب شود، در این 140 کاراکتر به حساب نمی آیند.
"در مورد اتفاقات رخداده بیشتر صحبت کنید! آپدیت جدید هم اکنون منتشر خواهد شد: عکس ها، فیلم ها، گیف ها، نظرسنجی ها، وهای نقل قول دیگر با 140 کاراکتر شما به حساب نمی آیند." –توییتر، 19 سپتامبر 2016
این کمپانی همچنین در حال تست پاسخ های جدیدی است که یوزرنیم های افرادی که پاسخ شان را می دهید را از این محدودیت کاراکترها حذف می کند. طبق یک گیف که این کمپانی به اشتراک گذاشته است، اگر همزمان به چند نفر پاسخ دهید،یوزرنیم همه آن ها را ازشما حذف می کند.  


این ها تغییرات مورد استقبالهستند، که بعد از توسعه آن در بیش از یکسال، جهت گسترشهای طولانی تر به پیش رفته اند. این کمپانیهایی طراحی کرده است که می توانند شامل 10000 کاراکتر باشند اما از این طرح صرف نظر کرد زیرا این نگرانی وجود داشت که ممکن است این تغییرات در جهت عکس هویتعمل کنند که به عنوان مکانی برای آپدیت های مختصر است. این برنامه بعدها با تغییراتی که امروزه منتشر می شوند گسترش یافت.

 

منبع: theverge

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید