15 بازی و اپلیکیشن برای این که از آی آی مسیجز در10 iOS بیشترین استفاده را ببرید

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 7 مهر 95 ساعت: 09:00:00


کاربران iOS می توانند کارهایی بسیار بیشتری از پیام دادن انجام دهند، مکالمات جذاب با استیکرهای کاراکترهای کارتونی مورد علاقه شما، افکت ها و بازی ها و حتی برنامه ریزی برای تعطیلات یا رزرو میز در رستوران مورد نظر. 
در اینجا چند اپلیکیشن و بازی را به شما معرفی می کنیم که می توانید در پیام هایتان با دیگر دوستان  iOS خود از آن ها استفاده کنید. 

دو ویت می (Do with Me)
می توانید سفرها، رویدادها و بیرون رفتن های خود را از طریق مسیجز با این اپلیکیشن مدیریت کنید. لیست خرید، برنامه تعطیلات، برنامه ریزی مهمانی و تنظیم کنید و همه را در جریان آن ها قرار دهید. این اپلیکیشن به شما می گوید چه کسی آیتم های لیست را دیده است و به شما یادآوری می کند که چند گزینه در لیست مانده است.

آیم این (I’m In) 

این اپلیکیشن برنامه ریزی برای عروسی، مهمونی و قرارهای دورهمی بسیار عالی است. این برنامه ریز رویداد می تواند خبرها و تغییرات را در برنامه مورد نظر ایجاد کند و آن را به همه خبر دهد. 

وو پلن (Voo Plan) 
با استفاده از وو پلن برنامه ریزی بسیار ساده می شود. نه تنها پیشنهادهای بسیار خوبی در مورد مکان هایی که می توانید بروید به شما می دهد، به شما اجازه می دهد تا در رستوران های مورد علاقه خود میز رزرو کنید و خیلی کارهای دیگر. 

کانفاید 4.0 (Confide 4.0) 
می توانید با این اپلیکیشن با دوستان خود به صورت امن ارتباط برقرار کنید. متن، پیام صوتی، عکس و اسناد فرستاده شده در کانفاید رمزگذاری شده اند و وقتی که خوانده شدند از بین می روند. می توانید از طریق سیری با این اپلیکیشن پیام بفرستید ( فقط حرف بزنید و تایپ نکنید). 


اوپن تیبل (OpenTable)

اوپن تیبل برای مسیجز به شما اجازه می دهد اطلاعات خود در مورد رستوران ها را با بقیه به اشتراک بگذارید و به مکان هایی که می خواهید با دوستانتان بروید رای دهید. به شما توصیه می کند کجا را انتخاب کنید و نظر مردم را در مورد مکان ها به شما می گوید. همچنین می توانید از طریق این اپلیکیشن جا رزرو کنید. 

صفحه کلید گیف (GIF Keyboard) 
امروزه با استفاده از گیف ، استیکر و اموجی خیلی بهتر می توانیم منظور خود را برسانیم. صفحه کلید گیف به شما کمک می کند تا گیف های خاصی را که می خواهید جست و جو کنید و در مسیجز از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید با استفاده از دوربین خود و این اپلیکیشن GOF های خود را بسازید. می توانید گیف ها و استیکرهایی که خودتان ساخته اید را نیز با دوستانتان به اشتراک بگذارید. 

کروت ودر (Carrot Weather)
اپلیکیشن پیش بینی هوا که پیش بینی هوا را از وبسایت Forecast.io دریافت می کند. اما چیزی که آن را جالب کرده محیط دوستانه آن است. می توانید از دیالوگ ها، تصاویر انیمیشنی بامزه و تم های مختلف آن لذت ببرید. شاید پیش بینی هوا چیزی جذاب نباشد اما کروت ودر آن را جذاب می کند. 

پلز ویت فرندز (Polls with friends)
بعضی از تصمیمات با رای گیری بهتر گرفته می شوند، به خصوص اگر تصمیم ها گروهی باشند. می توانید به راحتی با این اپلیکیشن رای گیری کنید. با این اپلیکیشن به راحتی رای درست کنید و آن را از طریق مسجز با دوستان خود به اشتراک بگذارید. 

بازیها
شطرنج (Checkers)
می توانید توسط این اپلیکیشن با دوست خود شطرنج 8 در8 بازی کنید. 

کیش و مات (Checkmate!)
می توانید این بازی را روی فیسبوک مسنجر و مسیجز انجام دهید. 


ایکس او (xoxo TicTacToe)
می توانید این بازی را با حداکثر 5 نفر دیگر ، در جدولی 3x3 یا 6x6 بازی کنید. البته برای این بازی به حساب کاربری آی کلود نیاز دارید. 

 حدس زدن واژه  (MsgMe Word Guess)
اگر ایکس او دوست ندارید می توانید این بازی را امتحان کنید. یک واژه 4 تا 11 حرفی انتخاب کنید و شروع به حدس زدن بکنید. 

وردز ویت فرندز (Words with Friends)
می توانید این بازی با کلمات ساخته شده توسط زینگا را به صورت رایگان روی آی مسیج خود انجام دهید. با بازیکن های دیگر بازی کنید و چالش های هفتگی مختلف را امتخان کنید. این بازی در 6 زبان موجود است. 

سنگ کاغذ قیچی (Rock-Paper-Scissors)
همان بازی قدیمی، فقط اینبار شکلک های بامزه زرد به جای شما بازی می کنند. 

گیم پیجن (GamePigeon) 
اپلیکیشن رایگان مکانی برای انجام چند بازی از جمله پوکر، جنگ دریایی و غیره است. 

منبع: hongkiat

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید