رقابت برای خرید توییتر

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
رقابت شرکت‌های فناوری برای خرید توییتر در حالی است که در ابتدا تنها نام گوگل و سیلزفورس شنیده می‌شد، حالا مایکروسافت و وریزون هم به این گروه اضافه‌شده‌اند.

به گزارش واحد فناوری اطلاعات سایبربان؛ البته در میان این شرکت‌ها وریزون که مدتی قبل AOL را هم خریداری کرد، تمایل کمتری به تملکدارد.

سرمایهدر بازار بالغ‌بر 13.3 میلیارد دلار برآورد شده و انتشار خبر تمایل چهار غول دنیای فناوری برای خرید آن ارزش سهام این شرکت را 22 درصد افزایش داده است.

درگذشته هم چندبار اخباری در مورد تمایل گوگل،و وریزون به خریدشنیده‌شده بود. احتمالاً خریددر قالب پرداخت پول نقد و خرید سهام صورت می‌گیرد.

 Salesforce هم‌اکنون هم حدود نیمی از سرمایهرا در اختیار دارد و اگر بتواند خریدرا نهایی کند باید باقی‌مانده پول را به‌صورت نقد بپردازد. Salesforce برای خرید این بخش ازدر شش‌ماهه اول سال 2016 بیش از 4 میلیارد دلار هزینه کرده است.

از سوی دیگرهم دلایل زیادی برای تلاش به‌منظور خریددارد.قبلاً با پرداخت 26.2 میلیارد دلار لینکداین  را خریده بود و اگر این خرید تازه هم نهایی شودمجموعه‌ای ارزشمند از شرکت‌های تخصصی که اطلاعات میلیاردها کاربر اینترنت را در اختیاردارند، تحت تملک قرار می‌دهد.

 

منبع: cyberbannews

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید