فیفا ۱۷ را روی گوشی همراه بازی کنید

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
اپلیکیشن فیفا ۱۷ قرار است برای iOS، اندروید و ویندوز فون به بازار بیاید. هر طرفدار فوتبال می داند که این موقع از سال، زمان فیفا است! پس از سال ها تلاش و تجربه در زمینه محیط بازی لمسی، این بار EA Sports نسخه موبایل فیفا ۱۷ را آماده ارائه کرده است.

 به گزارش راسخون به نقل ازکلیک، با این که بازی های روی گوشی با مزیت ها و محدودیت های خاص خودشان همراه هستند، طرفدارن پر و پا قرص فیفا خیلی خوب می دانند که Xbox  وبرای راه اندازی مسابقات قهرمانی مناسب تر هستند.  بااین حال، برای آن هایی که می خواهند در هر جایی که هستند بتوانند فوتبال بازی کنند، و خودشان را به چالش بکشند، EA Sports اپلیکیشن فیفا ۱۷ مخصوص موبایل را هم به بازار می فرستد.

 

برای استفاده از این اپلیکیشن، باید اول فیفا ۱۷ را روی Xbox 360، Xbox One،۳،۴ و یا کامپیوتر خود داشته باشید و از آن جا می توانید به FIFA Ultimate Team خود دسترسی پیدا کنید و هر چه را که برای نقل و انتقالات و سایر مسائل بازی نیاز دارید، مدیریت کنید.

 

این اپلیکیشن همه دستگاه های دارای۴٫۱ به بالا، دستگاه های دارای iOS 8.2 به بالا و یاهای مجهز به ویندوز ۸٫۱ و بالاتر را پشتیبانی می کند. دانلود این اپلیکیشن رایگان است ولی برای آیتم هایی مثل سکه های فیفا   (FIFA coins) امکان in-app Purchase را دارد.

منبع: راسخون

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید