کنسول‌های Xbox با استایل لامبورگینی، آئودی و فورد

   
نام نویسنده:
 شنبه 10 مهر 95 ساعت: 13:15:00

باگذشت یک هفته از انتشار نسخه آلتیمیت و گذشت دو روز از انتشار نسخه جهانی فورزا هورایزن 3 ، که از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سری فورزا یاد می‌شود، مایکروسافت کنسول‌های بسیار جالبی را با الهام از خودروهای اسپرت، بصورت محدود در سه کشور مختلف عرضه کرد.

اولین کنسول برای گیمرهای فرانسوی است و شبیه فورد ماستنگ‌ نسل اول ساخته شده. این کنسول که چراغ‌های جلویی آن هم قابل روشن شدن است، دسته‌های چرمی مشکی رنگ دارد. گیمرهای فرانسوی برای گرفتن این کنسول باید در اکانت ایکس باکس فرانسه در توئیتر، فیسبوک یا اینستاگرام کامنت‌هایشان را قرار دهند تا وارد قرعه کشی شوند.

 

دومین کنسول برای گیمرهای آلمانی است؛ مایکروسافت برای این گیمرها کنسولی با الهام از آئودی R8 ساخته و آن‌را به رنگ قرمز درآورده است تا به نوعی شبیه رنگ اختصاصی Dynamite Red آئودی باشد. گیمرها برای گرفتن این کنسول باید پیج ایکس باکس آلمان را لایک کنند.

 

سومین کنسول که از بقیه خاص‌تر است نصیب استرالیایی‌ها شده. این کنسول برخلاف دو مدل قبلی طرح عجیب و غریبی ندارد ولی از آنجایی که با الهام از لامبورگینی سنتناریو ساخته شده، هم مزین به لوگوی این کمپانی است و هم اینکه همانند سنتناریو، بدنه‌ای دو رنگ دارد. در استرالیا نیز آن‌هایی که فورزا موتوراسپرت 3 را از مایکروسافت استور در سیدنی خریداری کرده‌اند یا آن‌هایی که بصورت اینترنتی تا دوم اکتبر آن‌را تهیه می‌کنند و همچنین همه گیمرهایی که فورزا هورایزن 3 را در اختیار دارند باید کد خریدشان را برای شرکت در این قرعه کشی به این پیچ بفرستند.

منبع: جی اس ام

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید