مسواک هوشمند Shaka Shaka از سلامت بهداشت دندان کودک شما اطمینان حاصل می‌کند

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 14 مهر 95 ساعت: 14:45:00

قبل از این که فکر کنید با یک مسواک هوشمند دیگری روبرو هستید، باید بگوییم که پاسخ این سؤال هم مثبت است و هم منفی. برخلاف سایر مسواک‌های هوشمند، مانند Oral-B و یا Kolibree که شامل یک پکیج کامل و مجزا برای مسواک هوشمند خود هستند، شاکا شاکا صرفاً قطعه‌ی هوشمندی است که به هر مسواکی می‌تواند متصل گردد و نقش خود را ایفا کند. خوبی این مسئله این است که اگر کودک شما در حال حاضر مسواک مورد علاقه‌ای دارد، لازم نیست تا او را از مسواکش جدا کنید.

در طراحی شاکا شاکا هم سعی شده است تا کودکان راحت‌تر با آن برقرار کنند. به همین خاطر شاکا شاکا شکل و شمایل یک خرس کوچک را خواهد داشت که بسیاری از کودکان آن را جذاب می‌یابند. این قطعه‌ی هوشمند، شامل یک حسگر ژیروسکوپی می‌باشد که حرکت‌های دست کاربر را بر روی مسواک و دهان خود، آنالیز می‌کند. از این طریق، شاکا شاکا قادر است تا اطلاعاتی چون زمان صرف شده برای هر بار مسواک زدن، نقاط مسواک زده شده و … را جمع آوری کند.

بنابراین اگر کودک شما زمان کمی را صرف مسواک زدن می‌کند، یا در حین شستن دندان‌هایش، نقاط خاصی را از یاد می‌برد، این قطعه‌ی هوشمند، اطلاعات مذکور را به کمک بلوتوث و از طریق برنامه‌ی اختصاصی خود، به گوشی هوشمندتان ارسال خواهد کرد. تمری هم چنین با یک ایده‌ی خلاقانه، حالتی را به شاکا شاکا اضافه کرده است که به کمک آن، کودکان پس از هر بار مسواک زدن، امتیاز دریافت خواهند کرد و هر چه امتیاز آن‌ها بالاتر برود، استیکرهای بیشتری در برنامه باز خواهد شد و از طریق آن، بچه‌ها احساس بهتری نسبت به این کار پیدا خواهند کرد.

منبع: digiro

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید