گوگل پلی به کاربران اجازه می‌دهد تا پیش از خرید بازی، آن را استریم کنند!

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 14 مهر 95 ساعت: 15:00:00

بر اساس گزارشات، این ویژگی تاکنون برای برخی از کاربران فعال شده است. قابلیت مذکور در اوایل ماه مارس بود که توسط گوگل رونمایی شد و از طریق آن کاربران می‌توانستند با جست و جوی نام یک بازی در گوگل و سپس کلیک کردن بر روی گزینه‌ی ”Try now“، بازی مد نظر خود را به مدت 10 دقیقه استریم کنند و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرند.

حالا هم چیزی جز عرضه شدن این ویژگی برای کاربران عوض نشده است. فعلاً تنها کسانی که در ایالات متحده امریکا هستند، می‌توانند از این قابلیت بهره ببرند، اما به زودی باید شاهد فراهم آمدن آن در اختیار سایر کاربران هم باشیم. گزارش‌هایی هم در مورد کرش کردن این ویژگی شنیده می‌شود. به غیر از این به نظر می‌رسد که مشکل دیگری وجود نداشته باشد و ایده‌ی گوگل همان طوری که رونمایی شده بود، در حال عملی شدن است.

این نکته هم قابل توجه می‌باشد که ویژگی مذکور تنها برای بازی‌ها فعال شده است و دیگر اپلیکشن‌ها را نمی‌توان از طریق آن پیش نمایش کرد. بنابراین در مورد برنامه‌ها باید به همان روش قدیمی عمل کنید. یعنی ابتدا پول خرید آن‌ها را پرداخت کنید، پس از دانلود بر روی گوشی هوشمند خوب نصب کنید و اگر در نهایت از کارکرد برنامه خوشتان نیامد، از توسعه دهنده درخواست باز پرداخت پول خود را بکنید.

منبع: digiro

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید