تصمیم نهایی برای خرید توییتر در ششم آبان‌ماه

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
آیا کسی توییتر را خواهد خرید؟

اوایل مهرماه بود که لیست بلندبالایی از شرکت‌هایی که خواهان خریدبودند، منتشر شد؛ در این لیست شرکت‌های بزرگی نظیر اپل، گوگل، دیزنی و Salesforce دیده می‌شدند اما تا به امروز هیچ‌کدام تصمیم خود را برای خرید این شبکه‌ی اجتماعی محبوب نگرفته‌اند. گزارش‌های رسیده همگی حاکی از این بودند که هیچ‌کدام از شرکت‌های یادشده قصد خریدرا ندارند و بعید به نظر می‌رسد در آینده نیز این اتفاق رخ دهد؛ همین مسئله به تنهایی باعث شده تا سهامدر روز گذشته با کاهش 9 درصدی مواجه شود.

مدیرعامل شرکت Salesforce نیز به تازگی اعلام کرده که آن‌ها هم قصد خریدرا ندارند. براساس گفته‌های وی، آن‌ها گزینه‌های زیادی را برای خرید خود در نظر داشتند اما در نهایت هیچ‌کدام از این گزینه‌ها به عنوان گزینه‌ی نهایی مطرح نشده است. براساس گزارش‌ جدید منتشر شده، تویئتر تکلیف خود را تا ششم آبان ماه مشخص خواهد کرد. این دقیقا همان زمانی است که گزارش مالی سه ماهه‌ی سوم سال میلادی منتشر می‌شود.

ازسوی دیگر، مدیرعامل شرکت تویئتر، Jack Dorsey سعی دارد تا این شرکت را همچنان مستقل نگه دارد. او در تلاش است تا مذاکرات پیرامون فروش این شبکه‌ی اجتماعی را به هر طریقی به تعویق بیندازد تا در ششم آبان‌ماه گزارش مالی این شرکت منتشر شود. درهرحال،‌یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود و با سرویس‌های جدید سعی بر آن دارد تا تعداد کاربران فعال خود را افزایش دهد اما آن‌طور که به نظر می‌رسد، به فروش رفتن این شبکه‌ی اجتماعی هر روز دشوارتر از روز گذشته شده و بعید استتا ماه آینده نیز به فروش رود.

منبع: tech-news

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید