مرورگر اپرا مکس بروز رسانی شد؛ با ویژگی های جدید امنیتی ارتقاء یافته و یک اد بلاکر حرفه ای !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
اپرا به تازگی یک مجموعه جدید از ویژگی های مختلف را برای مرورگر اندروید خود معرفی کرده است که در مقایسه با نرم افزارهای محافظت نشده آیفون امنیت بهتر و حریم استوار تری را در اختیار کاربران می گذارد. از قرار معلوم این سازنده می خواهد این ویژگی های جدید را در طول چند روز آینده در قالب یک نسخه جدید از مرورگر اپرا مکس در اختیار کاربران قرار دهد.

مهمترین ویژگی این بروز رسانی قابلیت جالب پرایوسی مد " privacy mode " می باشد که کاربران را قادر می سازد تا حریم خصوصی خود را تقریبا در دامنه تمام نرم افزارهای نصب شده بر روی یک گوشیارتقاء بخشند . 

اپرا در خلال مطالبی که در مورد این بروز رسانی منتشر کرده در مورد سیاست مشکوکدر زمینه حفاظت از حریم خصوصی کاربران گفته است که این سازنده در طول چند سال گذشته سر و صدای زیادی  را در مورد حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران گوشی هایبه پا کرده است با وجود این هنوز هیچ اقدامی از طرف این شرکت در مورد رفتار نادرست نرم افزارهایی که این حریم را به خطر می اندازند، صورت نگرفته است.

خبر خوب این است کهتوانسته روشی را پیدا کند که به واسطه آن از بدرفتاری نرم افزارهایو دنبال شدن کاربران به وسیله آن ها جلوگیری سازد به این ترتیب که قابلیت پرایوسی مدمکس نشان می دهد که کدام یک از نرم افزارهای نصب شده بر روی گوششما خوب و کدام یک بد می باشد و اطلاعاتتان را برای شرکت های واسط ارسال می کند. 

این سازنده علاوه بر این یک اد بلاکر را نیز به مرورگر خود اضافه کرده است، قابلیتی که مثل یک فیلتر عمل می کند و کاربر را قادر می سازد تا پیام های تبلیغاتی دنبال کننده حالت پرایوسی مد مرورگرمکس را مسدود سازد و در واقع شما را از شر وب سایت ها و نرم افزارهای تبلیغاتی رها می سازد.

کاربران علاوه بر این می توانند به کمک پرایوسی مد تنها با فعال کردن یک کلید نرم افزاری داده های نرم افزارها و علاوه بر این ترافیک جست و جو شدهخود را نیز رمز گذاری کنند. داشتن یک امنیت و حریم خصوصی بهتر در شبکه هایعمومی مزیت بسیار خوبی می باشد که همه کاربران به آن ها نیاز دارند.

اگر که نرم افزار مرورگرمکس را بر روی گوشی خود نصب نکرده اید هم اکنون می توانید آن را به طور رایگان از گوگل پلی استور دانلود نمایید. به احتمال زیادتا به حال ویژگی های جدیدش را به نرم افزار محبوبش اضافه کرده است. 

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید