با بروز رسانی جدید نرم افزار صفحه کلید SwiftKey همزمان به 5 زبان مختلف تایپ کنید !

   
نام نویسنده:
 جمعه 23 مهر 95 ساعت: 19:54:07

به واسطه این بروز رسانی کاربران می توانند به طور همزمان به 5 زبان مختلف مطالب مورد نظر خود را تایپ کنند، قابلیتی که تا چند روز پیش به 3 زبان محدود شده بود. مطلب زیر توسط این سازنده در این رابطه اعلام شده است :

" از این به بعد می توانید به راحتی متن مورد نظر خود را به 5 زبان سوئدی، صربی، انگلیسی، فرانسوی و آذربایجانی برای مخاطبان خود تایپ کنید. این قابلیت مخصوص افرادی طراحی شده است که می خواهند زبان های جدیدی را در کوتاه ترین زمان یاد بگیرند از این رو برای مثال یک کاربر انگلیسی زبان می تواند به واسطه گوشی خود علاوه بر زبان مادری به زبان های کردی، روسی و ناتالی نیز دسترسی داشته باشد. "

بروز رسانی جدید علاوه بر این 7 زبان جدید سیوندی پاکستانی ، پشتو، اسکاتلندی، اویغوری ، ترکی چوواشی ، چچنی و ترکی روسی را نیز در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید می گذارد و امکان خاموش و روشن کردن پاپ آپ های کلیدی را نیز برای کاربران فراهم می سازد.

ویژگی دیگری که از پیشرفت های سویفت کی محسوب می شود ارائه سیستم های پیش بینی کننده ساخته شده بر مبنای شبکه های عصبی در کشورهای فرانسه، آلمان و استرالیا توسط این سازنده می باشد. 

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید