مسواکی با امکان مشاهده دندان‌ها

   
نام نویسنده:
 شنبه 24 مهر 95 ساعت: 14:15:00

این مسواک جدید که بتازگی از آن رونمایی شده، درون خود یک دوربین دیجیتال دارد که می‌تواند تصاویری با جزئیات دقیق از محیط داخلی دهان، سطوح و نیز فضای میان دندان‌ها نشان دهد. شرکت سازنده این محصول ادعا می‌کند پروفیکس، نخستین مسواک دارای فناوری تصویربرداری در جهان است که هدفش، کمک به کاربر برای شناسایی وضعیت سلامت دهان و دندان است.

این مسواک تصاویر دوربینش را از طریق ارتباط بلوتوث یا وای- فای به اپلیکیشنی ویژه که روی گوشی هوشمند نصب می‌شود، ارسال می‌کند. گفتنی است در حال حاضر فقط اپلیکیشن ویژه iOSآن طراحی شده و اپلیکیشن اندرویدی آن در دست ساخت است.

دوربین این مسواک می‌تواند تصاویری با وضوح p 1080 را به اپلیکیشن ویژه گوشی هوشمند ارسال و به این ترتیب، کاربر به صورت آنی به بررسی بخش‌های مختلف دهان و دندان‌های خود بپردازد. این دوربین همچنین می‌تواند تصاویری با وضوح ده مگاپیکسل نیز از محیط درون دهان بگیرد. به این ترتیب امکان مقایسه وضعیت بخش‌هایی از این محیط در یک بازه زمانی مشخص از طریق مقایسه عکس‌های گرفته شده فراهم می‌شود. این مسواک برقی علاوه بر قابلیت تمیز کردن دندان‌ها، از ابزار ویژه‌ای برای تمیز کردن حاشیه دندان و خط لثه نیز برخوردار است.

یکی از موارد جالب دیگری که در اپلیکیشن اختصاصی این مسواک وجود دارد، بخش آموزشی آن است که نکاتی را برای بهبود شیوه مسواک و نیز حفظ سلامت دهان و دندان به کاربر عرضه می‌کند.

مسواک پروفیکس قرار است سال آینده به بازارهای جهانی عرضه شود. البته شاید قیمت 399 دلاری آن، اصلی‌ترین مانع خرید آن باشد.

منبع: جام جم

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید