“+Apple Watch Nike” رسما از تاریخ ۷ آبان به فروش میرسد

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
همان‌طور که می‌دانید کمپانی اپل همراه با ساعت‌های هوشمند اپل واچ سری ۲، از یک ساعت هوشمند خاص به نام اپل واچ نایکی پلاس (+Apple Watch Nike) نیز رونمایی کرد که این ساعت با همکاری برند ورزشی معتبر نایکی تولید شده است. هرچند که تا بدین لحظه این ساعت هوشمند عرضه نشده و اپل قرار است از تاریخ ۷ آبان، فروش آن را رسما آغاز کند.

زمانی کهاز دومین سری ساعت‌های هوشمند خود یا همانرونمایی کرد، این شرکت همچنین از همکاری خود با برند تولیدکننده معتبر ورزشی نایکی برای ساخت یک ساعت ویژه به نامنایکی پلاس (+Apple Watch Nike) خبر داد. با توجه به این که موتور و پردازنده این ساعت ویژه همانند نسخه اصلیسری ۲ است، انتظار می‌رود که از نظر ظاهری ما شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بر روی این مدل باشیم و این ساعت از قابلیت‌های منحصر به فردی بهره ببرد.

در هر صورت زمانی کهسری ۲ عرضه شد، نامنایکی پلاس در لیست فروش دیده نشد و حال به نظر می‌رسد که کمپانیقصد دارد فروش این محصول را از تاریخ ۷ آبان (۲۸ اکتبر) آغاز کند. قیمتی که برای مدل ۳۸ میلی‌متری این ساعت در نظر گرفته شده، ۳۶۹ دلار و قیمت مدل ۴۲ میلی‌متری آن نیز ۳۹۹ دلار خواهد بود.

apple-watch-nike-plus

با توجه به این که از نظر موتور و پردازندهنایکی پلاس کاملا مشابه با نسخه اصلیسری دو است، بعید به نظر می‌رسد که این شرکت کوپرتینویی رویداد خبری مخصوصی را برای آن در نظر بگیرد. در هر صورت همان‌طور که گفته شد احتمالا این ساعت هوشمند از قابلیت‌های منحصر به فردی نظیرفیس‌ها، نرم افزار، یک اپلیکیشن مخصوص ورزش دو و بندهای مخصوص ورزش‌های مختلف بهره‌مند خواهد بود که می‌تواند این ساعت را از سایر ساعت‌های هوشمند شرکتمجزا کند.

منبع: دیتا لینک

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید