“+Apple Watch Nike” رسما از تاریخ ۷ آبان به فروش میرسد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 26 مهر 95 ساعت: 10:00:00

زمانی که اپل از دومین سری ساعت‌های هوشمند خود یا همان اپل واچ رونمایی کرد، این شرکت همچنین از همکاری خود با برند تولیدکننده معتبر ورزشی نایکی برای ساخت یک ساعت ویژه به نام اپل واچ نایکی پلاس (+Apple Watch Nike) خبر داد. با توجه به این که موتور و پردازنده این ساعت ویژه همانند نسخه اصلی اپل واچ سری ۲ است، انتظار می‌رود که از نظر ظاهری ما شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بر روی این مدل باشیم و این ساعت از قابلیت‌های منحصر به فردی بهره ببرد.

در هر صورت زمانی که اپل واچ سری ۲ عرضه شد، نام اپل واچ نایکی پلاس در لیست فروش دیده نشد و حال به نظر می‌رسد که کمپانی اپل قصد دارد فروش این محصول را از تاریخ ۷ آبان (۲۸ اکتبر) آغاز کند. قیمتی که برای مدل ۳۸ میلی‌متری این ساعت در نظر گرفته شده، ۳۶۹ دلار و قیمت مدل ۴۲ میلی‌متری آن نیز ۳۹۹ دلار خواهد بود.

apple-watch-nike-plus

با توجه به این که از نظر موتور و پردازنده اپل واچ نایکی پلاس کاملا مشابه با نسخه اصلی اپل واچ سری دو است، بعید به نظر می‌رسد که این شرکت کوپرتینویی رویداد خبری مخصوصی را برای آن در نظر بگیرد. در هر صورت همان‌طور که گفته شد احتمالا این ساعت هوشمند از قابلیت‌های منحصر به فردی نظیر واچ فیس‌ها، نرم افزار، یک اپلیکیشن مخصوص ورزش دو و بندهای مخصوص ورزش‌های مختلف بهره‌مند خواهد بود که می‌تواند این ساعت را از سایر ساعت‌های هوشمند شرکت اپل مجزا کند.

منبع: دیتا لینک

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید