برنامه ی محبوب پیام رسان Talkray برای ویندوزفون عرضه شد

   
نام نویسنده:
 جمعه 16 مرداد 94 ساعت: 20:42:46

"تاک ری"یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای تماس های صوتی و تصویری می باشد که بوسیله ی آن می توانید به راحتی با تمامی دوستانتان مکالمه صوتی و تصویری رایگان داشته باشید، این نرم افزار قابلیت تماس های گروهی و تکی را دارد و می توانید همزمان با دوستانتان بصورت گروهی و با کیفیت تصویر HD صحبت کنید، این نرم افزار قابلیت تماس های بین المللی را در هر نقطه جهان بصورت رایگان دارد، شما می توانید بوسیله نرم افزار مکالمه صوتی و تصویری رایگان به تمامی دوستانتان فیلم و عکس ارسال کنید.

تاک ری یکی از بهترین و شلوغ ترین مسنجر های اندرویدی می باشد که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده بود و حالا برای ویندوزفونی ها هم در دسترس است.

talkray-screenshots1

طبق گزارش ها برخی ویژگی های این اپلیکیشن ارتباطی به شرح زیر است:

بهترین کیفیت تماس بین المللی: با صرفه و با سرعت و کیفیت تماس بالا قابل ارتباط با سراسر جهان

استفاده ی کم از ترافیک

تماس گروهی و گفتگوی گروهی:پشتیبانی از 25 نفر برای تماس صوتی و پیام رسانی البته نسخه ی فعلی ویندوزفونی تماس هاس گروهی را پشتیبانی نمی کند

افزود یا همان ادد کردن دوستان احتیاجی نیست: یعنی محیط برقراری تماس و گفتگو بسیار سائه و مانند قابلیت تماس و پیام رسان خود گوشی است.اگر دوستانتان هم این برنامه را داشته باشند به سادگی می توانید با هم ارتباط برقرار کنید.یعنی مانند لاین نیازی به ادد کردن نیست.

به اشتراک گذاری عکس ها ،فیم ها و پیام ها و بیشتر:انواع ایموجی ها،صفحات وب و غیره را به اشتراک بگذارید.

رایگان و بدون هزینه های جانبی: همه ی ویژگی ها رایگان هستند.یعنی تمام تماس های صوتی،تماس های بین المللی،پیام ها و گفتگوها و ...به صورت رایگان است.تنها با داشتن وای فای و یا اینترنت همرا از این برنامه استفاده کنید.البته با حداقل ترافیک.

بدون تبلیغات مزاحم:بدون محیطی آشفته و شلوغ بر روی تماس و پیام رسانی خود تمرکز کنید.

پشتیبانی از زبان ها مختلف

این برنامه تا کنون بر روی بیشتر دستگاه ها و سیستم عامل ها در دسترس است و با پیوستن ویندوزفون کاربران بیش تری به این اپلیکیشن هجوم خواهند آورد.

این برنامه را میتوانید از لینک زیر برای ویندوزفون خود دانلود کنید.

qr-talkray1

دانلود

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید