بهترین‌های نمایشگاه موتورسیکلت میلان ۲۰۱۶

   
نام نویسنده:
 شنبه 29 آبان 95 ساعت: 19:37:00

نمایشگاه موتورسیکلت میلان ۲۰۱۶ از ۸ تا ۱۳ نوامبر در جریان است. نقطه عطف این نمایشگاه خودباوری تولیدکنندگان موتور اروپایی است که جلوه‌ای ویژه در این نمایشگاه داشتند.

در این نمایشگاه، تولید موتورهای دوستدار طبیعت، کم‌آلاینده و تنوع در تولید از شاخص‌های آن بشمار می‌رود و نقطه عطف آن طراحی ظاهر متورسیکلت‌های جدید است که نشان از تحریک تولیدکنندگان در این زمینه می‌باشد.

به عنوان مثلال هوندا ۲۳ مدل جدید عرضه کرده است و چند شرکت از موتورهای اسکوتر با مصرف کم رونمایی کردند و  نکته کلیدی آن نیز استاندارد یورو ۴ برای موتورسیکلت‌های جدید است.

کشورهای شرقی حضر در نمایشگاه بیشتر بر روی موتورهای کم گنجایش کار کرده بودند و به صورت میانگین موتور ۳۰۰ سی‌سی در بورس بود.

کشورهای اروپایی بیشتر روی حفاظت از محیط زیست کار کرده بودند و البته طیف بیشتری نیز تولید کرده بودند. آنها با صورت آشکار دلواپس وضعیت پولی مشتریان و مصرف سوخت موتورها هستند.

سه شرکت نوظهور از چین و هند در این نمایشگاه حضور داشتند از جمله Royal Enfield، Hero و Zongshen.

به جز تولیدکنندگان مشهور موتورسیکلت اروپایی مثل بی‌ام‌و, Ducati، KTM, MV Agusta، Piaggio گروه، و Triumph  EICMA تعدادی شرکت کوچک نیز در نمایشگاه موتورسیکلت میلان ۲۰۱۶ حضور داشتند.

با هم گالری تصاویر را مرور می‌کنیم.

منبع: ostadit

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید