خودروی جدید DS3 وارد ایران شد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 8 آذر 95 ساعت: 13:30:00

مدل DS3 به عنوان یک محصول پرفروش در بازار فرانسه شناخته می‌شود و با توجه به سلیقه مردم آن کشور در نوع استفاده از خودروها، DS3 در خیابان‌های پاریس نقش به سزایی را در جایگاه یک خودرو شهری داشته است.

این خودرو در بازار جهانی با موتور ۱٫۲ الی ۱٫۶ لیتری عرضه شده که قدرتی بین ۸۱ الی ۲۰۷ اسب بخار را دارد. احتمال داده می‌شود که DS3 با موتور ۱٫۲ لیتری توربو و گیربکس شش سرعته اتوماتیک به بازار ایران بیاید که شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از ۱۰ ثانیه ثبت می‌کند. از طرفی هم احتمال دارد که مدل ۱٫۶ لیتری ساده با گیربکس چهار سرعته اتوماتیک وارد جاده‌های کشور شود که از نظر فنی، پیچیدگی کمتری دارد.

در بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس، قیمت DS3 مدل ۲۰۱۷ فول در نسخه‌های سفارشی‌سازی شده مختلف بین ۸۲ الی ۱۰۲ هزار درهم اعلام می‌شود. در بازار اروپا هم قیمت این هاچبک فرانسوی در نسخه‌های معمولی حدود ۲۰ الی ۲۵ هزار یورو اعلام شده و در بازار انگلیس نیز در نسخه‌های فول تا ۲۵ هزار ۴۹۵ پوند هم به فروش می‌رسد. اگر آرین موتور تابان این خودرو را به بازار ایران معرفی کند، پیش‌بینی می‌شود که قیمتی در محدوده 120 میلیون تومان برای آن تعیین کند.

منبع: shabakeh

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید