شکار توپ های اژدها با رادارهای Bandai

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 14 آذر 95 ساعت: 10:48:50

رادار اژدها که در اولین شماره از مجموعه مانگای توپ‌های اژدها در سال 1984 ظاهر شد، یک وسیله برای رهگیری هرکدام از 7 توپ جادویی اژدهاست.  این گویها وقتی در کنار هم  قرار می گیرند، اژدهای جادویی "شنرون" را ظاهر می کنند، اژدهایی که قابلیت برآورده کردن یک آرزو را دارد مثل برگرداندن یک آدم به زندگی.
این رادار که اهمیت بسیار زیادی دارد تحت عنوان یک قطعه جمع کننده در جشن سی سالگی توپ‌های اژدها دوباره بوجود آمده و ساخته شدند.  انیمه اصلی در سال 1986 شروع به پخش شد و در دو سری ساخته شد، توپ‌های اژدها سری زد و جی تی.
ماکت این رادارها دارای یک صفحه نمایشگر LED است که عکسها و متنها را نشان می دهد، همچنین دارای سنسورهایی است که وقتی شما به توپهای اژدها نزدیک می شوید این سنسورها شروع به حرکت می کنند. علاوه بر آن، تمام جلوه ها، صوتی و به همراه چند آهنگ پس زمینه است که طرفداران توپ های اژدها از آن انتظار دارند.
وقتی شما هرکدام از آن 7 گوی را جمع کردید، شنرون با تمام شکوه و عظمتش روی صفحه نمایش ظاهر شده تا از شما بپرسد چه آرزویی برای برآورده شدن دارید، قبل ازاینکه دوباره غیب شود و توپ های اژدها را  یکبار دیگه پراکنده و پخش کند.
پیش سفارشات برای این رادارها در سایت PREMIUM BANDAI از 31 ژانویه سال آینده انجام خواهد شد.  قیمت این رادارها 10800 ین ( معادل 95 دلار آمریکا، 130 دلار استرالیا، 75 یورو) است.  با اینکه قیمت این رادارها ارزان نیست، به نظر قیمت بدی برای برآورده کردن آرزوها نیست.

 

منبع: cnet

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید