هواوی میت واچ؛ اولین ساعت هوشمند هواوی با هارمونی او اس خواهد بود

هواوی میت واچ با سیستم عامل هارمونی

همزمان با معرفی گوشی‌های سری هواوی میت 40، ساعت هوشمند هواوی میت واچ هم معرفی خواهد شد. جالب اینجاست که این ساعت هوشمند اولین گجت هوشمندی سلامتی خواهد بود که از سیستم عامل هارومونی بهره خواهد برد.

هواوی واچ، ساعت هوشمند بعدی هواوی خواهد بود که البته پیشتر نام هواوی میت واچ هم به آن نسبت داده شده بود. حالا افشاگری با نام @RODENT950 اعلام کرده است که این ساعت هوشمند که هواوی میت واچ نام خواهد داشت، احتمالا از سیستم عامل هارمونی بهره خواهد برد و همزمان با خانواده هواوی میت 40 معرفی خواهد شد.

اگر زمانبندی هواوی سرجای خودش باشد، آنگاه هواوی میت واچ اولین ساعت هوشمندی خواهد بود که از سیستم عامل هارمونی بهره خواهد برد و همراه با سری هواوی میت 40 معرفی خواهد شد. شایعات مبنی بر این است که این اتفاق در روز جهانی چین رخ خواهد شد.

-

اطلاعات افشاگر درباره ساعت هوشمند هواوی میت واچ
-

درواقع سال گذشته و به دنبال آغاز تحریم‌های آمریکا و جنگ تجاری بین چین و آمریکا بود که هواوی از ارائه سیستم عامل مخصوص به خود با نام هارمونی خبر داد. این سیستم عامل، سیستم عاملی توزیع شده، مبتنی بر معماری میکرو کرنل لینوکس است.

بنا به آنچه که در رویداد توسعه دهندگان هواوی (HDC 2019) گفته شد، امسال شاهد معرفی هارمونی او اس 2.0 خواهیم بود که از کامپیوترها، ماشین‌ها و گجت‌های پوشیدنی هوشمند پشتیبانی خواهد کرد و در تاریخ 1 اکتبر، روز ملی چین و همراه با گوشی‌های سری هواوی میت 40 معرفی خواهد شد.

در حال حاضر به جز شایعه درباره سیستم عامل ساعت هوشمند هواوی میت واچ، اطلاعات دیگری از این ساعت هوشمند در دست نیست. اما به نظر می‎رسد که سیستم عامل HarmonyOS 2.0 روی کامپیوترهای هواوی که از پردازنده Kunpeng بهره می‌برند هم عرضه خواهد شد.

اخبار مرتبط:

تلویزیون هوشمند آنر ویژن پرو؛ اولین محصول هواوی با سیستم عامل هارمونی معرفی شد

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gizmochina

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر