چگونه سرعت مرورگر کروم را در ویندوز ۱۰ افزایش دهیم؟

چگونه سرعت مرورگر کروم را در ویندوز ۱۰ افزایش دهیم؟

مرورگر کروم، یکی از مرورگرهای برتر و محبوب در میان کاربران اینترنت است. این مرورگر ضمن اینکه بسیار امنیت بالایی دارد، سرعت بسیار مناسبی هم دارد. در این مطلب آموزشی می‌خواهیم نحوه افزایش سرعت مرورگر کروم در ویندوز را آموزش دهیم.

مرورگر کروم پس از مدتی استفاده کند می‌شود و سرعتش کم می‌شود. مرورگر کروم شما قطعا سرعت اولیه را ندارد. برای رفع این مشکل می‌توانید مرورگر را حذف و دوباره نصب کنید. فراموش نکنید این کار باعث می‌شود کلیه تاریخچه مرورگر و داده‌های آن حذف شود. اکنون می‌خواهیم نرم‌افزاری را معرفی کنیم که بدون نیاز به حذف مرورگر کروم، سرعت آن را افزایش دهید.

نرم‌افزار SpeedyFox، نرم‌افزار مناسبی برای افزایش سرعت در مرورگر کروم است. این برنامه، برنامه‌ی رایگانی است که کاملا با مرورگر کروم سازگار است و برای افزایش سرعت آن استفاده می‌شود. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید سرعت مرورگر کروم خود را تا ۳ برابر افزایش دهید. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید سرعت این مرورگر‌ها Firefox, Vivaldi Skype,  Mozilla Thunderbird و Palemoon را افزایش دهید.

نرم‌افزار SpeedyFox، با فشرده‌سازی دیتابیس مرورگر و بدون پاک‌ کردن داده‌، مرورگر مورد نظرتان را بهینه می‌کند و سرعت آن را افزایش می‌دهد. این‌ نرم‌افزار تاریخچه مرورگر‌های شما و بوک‌مارک‌ها را پاک نمی‌کند. ولی ما همیشه توصیه می‌کنیم پیش از شروع هرگونه فعالیتی یک نسخه پشتیبانی از داده‌های مرورگر خود تهیه کنید.

می‌توانید این نرم‌افزار را به صورت رایگان از این سایت دانلود کنید. بعد از اجرای برنامه این برنامه مرورگر کروم و پروفایل‌های شما در این مرورگر را شناسایی می‌کند. پس از آن پروفایلی که می‌خواهید بهینه کنید را انتخاب کنید و گزینه Optimize را بزنید. بسته به حجم پروفایل شما میزان بهینه‌سازی مرورگر متفاوت است.

برای بهینه‌سازی مرورگر خود می‌توانید هر دو یا سه هفته‌ یکبار از این نرم‌افزار استفاده کنید و سرعت مرورگر خود را افزایش دهید.

 

با کانال تلگرام فیسیت همراه باشید

نگاه دیگران

نگاه دیگران

نگاه دیگران نگاهی است از دنیای گسترده صفحات گوناگون اینترنت که منتخبی از آن‌ها را در پایگاه خبری چهره و اخبار مشاهده میکنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر