آموزش نحوه ثبت نام ایران خودرو به صورت اینترنتی

ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو صرفا از طریق وب سایت این شرکت و به صورت اینترنتی انجام می‌شود. از این رو در این مطلب تصمیم گرفتیم نکاتی که قبل و ثبت نام ایران خودرو باید بدانید، به همراه نحوه ثبت نام آن را به شما آموزش دهیم. با این آموزش همراه فیسیت باشید.

این روزها بازار ثبت نام خودرو در ایران داغ‌تر از همیشه است. از آنجایی که ثبت نام ایران خودرو صرفا به صورت اینترنتی انجام می‌شود، تصمیم گرفتیم تا نکاتی که برای ثبت نام ایران خودرو باید بدانید را با شما به اشتراک بگذاریم تا روند ثبت نام برای شما ساده‌تر شود. با این آموزش همراه فیسیت باشید.

نکاتی که برای ثبت نام ایران خودرو به صورت اینترنتی باید بدانید

1- ثبت نام ایران خودرو صرفا به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت esale.ikco.ir در ساعات تعیین شده صورت می‌گیرد.

2- لازم است قبل از ثبت نام برای خودرو، از طریق وب سایت esale.ikco.ir برای دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنید.

3- بعد از ثبت نام و پرداخت وجه، پیامکی از شماره‌های 300096440 و یا 30006346، برای شما ارسال خواهد شد. این پیامک شامل اطلاعاتی مانند ردیف قرارداد و تاریخ پرداخت وجه است.

4- پس از ثبت نام ایران خودرو، برای مشاهده و اطلاع از آخرین وضعیت قرارداد، می‌توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، وارد سایت ایران خودرو شده و از طریق میرکار مشتری، وارد بخش مدیریت قراردادها شوید.

5- بعد از ثبت نام و انتخاب نمایندگی در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو، باید به نمایندگی مراجعه کرده و فرم قرداد را دریافت کرده و از اصالت قرارداد در سایت مطمئن شوید.

6- اگر تا یک روز بعد از ثبت نام ایران خودرو به صورت اینترنتی، پیامکی دریافت نکردید، بایستی مشکل را از طریق نمایندگی و یا تلفن مرکز تماس شرکت ایران خودرو با شماره 096440 پیگیری کنید.

آموزش ثبت نام ایران خودرو

برای ایجاد حساب کاربری، ابتدا باید وارد وب سایت esale.ikco.ir شده و روی گزینه ورود کاربر کلیک کنید. حالا گزینه ثبت نام یا تنظیم رمز را انتخاب کنید.

در این مرحله بایستی کد ملی خود و سپس شماره موبایلتان را وارد کنید وکد امنیتی نوشته شده را هم وارد کنید.

سپس بایستی اطلاعات شخصی خود و رمز عبور انتخابی و سپس کدی که برای شما ارسال شده است را وارد کنید.

سپس باید یک شماره کارت بانکی اضافه کنید و تاییده زیر را قبول کنید.

مجوز دسترسی یکپارچه
-

حالا به صفحه وارد کردن نام کاربری و رمز عبور انتقال داده می‌شوید که به صورت زیر است.

ثبت نام خودرو
-

آموزش کاربردی:

آموزش مرحله به مرحله دریافت کد بورسی غیر حضوری در سیگنال

اگر به اخبار تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر