پخش زنده‌ی مراسم One more thing اپل

Apple-One-More-Thing-event.jpg

پخش زنده‌ی رویداد One more Thing را امشب، رأس ساعت 21:30 از همین مطلب مشاهده کنید. در این رویداد احتمالاً شاهد معرفی اولین مک بوک‌های مبتنی بر ARM اپل خواهیم بود.

امشب، در تاریخ 20 آبان ماه، راس ساعت 21:30 دقیقه، شاهد برگزاری رویداد آنلاین اپل با نام one more thing خواهیم بود. انتظار داریم که در طی این رویداد، بالاخره اپل از اولین مک بوک‌های خود با پردازنده‌ی اختصاصی اپل که "اپل سیلیکن" نام خواهد داشت، رونمایی کند.

درواقع بناست که در این رویداد، اپل از اولین رایانه‌ی مبتنی بر ARM خود رونمایی کند و به این ترتیب آغاز جدایی از همکار دیرینه‌ی خود، اینتل را رقم بزند. این ماجرا برای اولین بار در رویداد WWDC مطرح شد و اپل قول داد که در کنار یک انتقال آرام، بهبودهایی در زمینه‌ی عملکرد و باتری را در کامپیوترهای جدیدش ارائه دهد.

بنا به گزارشات بلومبرگ، نسخه‌ی جدیدی از مک بوک پرو 13 یکی از اولین کامپیوترهای مک مبتنی بر ARM خواهد بود. به هر ترتیب تنها کمتر از 5 ساعت تا برگزاری این رویداد باقی مانده است که به صورت زنده می‌توانید آن را در ادامه ببینید. البته فراموش نکنید که برای مشاهده‌ی این رویداد، باید فیلترشکن خود را روشن کنید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: youtube


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر