اپل در سال 2021 یک آیفون بدون پورت معرفی می‌کند

آیفون بدون پورت.jpg

کاربران آیفون پیش از این که بتواند انتظار تعویض پورت لایتنینگ با USB_C را داشته باشند، در آینده آیفونی را خواهند دید که هیچگونه پورتی ندارد.

کاربران آیفون پیش از این که بتواند انتظار تعویض پورت لایتنینگ با USB C را داشته باشند، احتمالا در سال 2021 آیفونی را خواهند دید که هیچگونه پورتی ندارد.

تحلیلگر محصولات اپل، مینگ چی کو به تازگی اطلاعات جدیدی را منتشر کرده است و بر اساس ادعای او، بالاترین نسخه آیفون در سال ۲۰۲۱ فاقد پورت لایتنینگ است. در حقیقت این دستگاه تجربه یک گوشی هوشمند کاملا بی سیم را به کاربران منتقل خواهد کرد. البته باید بدانید که در نیز گذشته شاهد معرفی چنین محصولی بودیم. اگرچه هنوز معلوم نیست این دستگاه دقیقا چگونه شارژ می‌شوداما از سال ۲۰۱۷ گوشی‌های اپل قادر به پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi هستند.

با این وجود اجبار کاربران به استفاده از شارژ وایرلس غیرمنطقی به نظر می‌رسد. برای مثال کاربران نمی‌توانند همواره با خود پد شارژ حمل کنند و همچنین برای شارژ بی سیم یک گوشی هوشمند باید آن را روی پد قرار داد. با توجه به حضور پورت USB-C در آیپد پرو، احتمال استفاده از آن در آیفون‌های اپل نیز وجود دارد.

مینگ چی کو در گزارش جدید خود به گوشی آیفون SE2 پلاس اشاره کرده است. این دستگاه به نمایشگر 5.5 و یا 6.1 اینچی مجهز می‌شود که دارای یک برش کوچک است. این گوشی هوشمند فاقد سیستم فیس آیدی بوده و کاربران به سنسور اثر انگشت تعبیه شده در دکمه هوم دسترسی دارند. آیفون SE2 پلاس در نیمه اول سال 2021 از راه می‌رسد، البته اوایل سال آینده میلادی شاهد معرفی آیفون SE 2 خواهیم بود.

منبع خبر: theverge

پویان معصومی

پویان معصومی

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر