سرفیس پرو 8 احتمالا با پنل خورشیدی معرفی شود

سرفیس پرو 8 با چهار پنل خورشیدی معرفی خواهد شد.jpg

مایکروسافت احتمالا سرفیس پرو 8 را با 4 پنل خورشیدی در پشت ارائه می‌کند که قابلیت شارژ دستگاه با استفاده از نور خورشید و یا نور مصنوعی را خواهد داشت.

در ماه اکتبر 2019 بود که مایکروسافت عضو جدیدی به خانواده سرفیس پرو اضافه کرد که سرفیس پرو 7 نام داشت و با بهبودهای جزیی همراه بود. این در حالی است که انتظار می‌رفت سرفیس پرو 7 یک عضو شگفت انگیز باشد.

حالا اما گزارشاتی نشان می‌دهد که مایکروسافت در نظر دارد در سال 2020 یک سرفیس پرو جدید و بازطراحی شده را ارائه کند که انقلابی در این محصولات باشد.

درواقع در نیمه دوم سال 2018 بود که مایکروسافت پتنت کاور پنل خورشیدی یکپارچه را ثبت کرد و چند روز پیش رسما آن را معرفی کرد. با این وجود هنوز مطمئن نیستیم که مایکروسافت در سرفیس پرو بعدی، از این تکنولوژی استفاده کند.

طرح احتمالی سرفیس پرو 8 با 4 پنل خورشیدی.jpg
طرح احتمالی surface Pro 8 با 4 پنل خورشیدی -

گفته می‌شود که به جای استفاده از چهار پنل خورشیدی، در سرفیس پرو می‌توان تعداد بیشتری از این پنل‌ها را استفاده کرد و جنس پنل هم می‌تواند از نوع مونوکریستالاین و یا پلی‌کریستالاین باشد.

نکته مهم در خصوص اختراع مایکروسافت که شاید در سرفیس پرو 8 شاهد به کارگیری آن باشیم، لولای قرار گرفته در پنل پشتی است که به کاربر اجازه می‌دهد به سادگی زاویه پنل خورشیدی را تغییر دهد. به این ترتیب کاربر به سادگی می‌تواند پنل را در زاویه‌ای قرار دهد که بیشترین نور را جذب کند.

با این حال هنوز نمی‌دانیم که در سرفیس پرو 8 شاهد استفاده از این قابلیت باشیم و یا اینکه در محصول 2 در 1 دیگری مایکروسافت، پنل خورشیدی را به کار بگیرد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: windowslatest

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر