نام های سامسونگ Galaxy S20+ ، Galaxy S20 رسما تأیید شد

s20.jpg

سامسونگ Galaxy S20 ، Galaxy S20 + رسما تأیید کرده که این شرکت در شرف معرفی یک پرچمدار با دوربین سه گانه از سری S است

سامسونگ در شرف معرفی یک پرچمدار با دوربین سه گانه از سری S است، همیشه قبل از معرفی پرچمدارها شایعاتی از خود شرکت‌های سازنده و خبرگزاری‌های نزدیک به بیرون درز پیدا می‌کند. امروزبه صورت رسمی دو دستگاه تلفن‌همراه با نام‌های کد SM-G980F / DS و SM-G985F / DS توسط سازمان محلی NBTC با نام های Galaxy S20 و Galaxy S20 + برای استفاده در تایلند معرفی شده اند.

سریال مدل‌های معرفی شده با پرچمداران قبلی مطابقت دارد که معمولاً سری گلکسی از حرف F در انتها آن‌ها استفاده می‌شود. در این سریال‌ها از DS به معنای Dual-SIM استفاده شده، که در همه سریال‌هایی که این کد استفاده شده اشاره به قابلیت دو سیم‌کارت به طور همزمان دارد.

جالب اینجاست که یکی از تلفن های مذکورکه با نام GALAXY S20 نامگذاری شده است، بر این اساس S20 توسط سامسونگ تایلند تولید خواهد شد، اما این گواهینامه می گوید که این محصولات در کره جنوبی ساخته می‌شوند. متأسفانه ، سایت NBTC که این اطلاعات را فاش کرده مشخصات فنی این دستگاه را فاش نکرده است، اما انتظار داریم نمایشگرهای Galaxy S20 و Galaxy S20 + با تکنولوژی Infinity-O و سرعت رفرش 120 هرتز شاهد باشیم.

منبع خبر: gsmarena

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر