وزیر ارتباطات: زیرساخت‌های شبکه‌ ملی اطلاعات باید تا پایان سال تکمیل شود

آذری جهرمی.jpg

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: در مدت باقی‌مانده تا پایان دولت به طور جدی بر تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات متمرکز شوید تا کارهای ارزشمندی که در این حوزه آغاز شده است تکمیل و به اتمام برسد.

روز گذشته شاهد حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی در سازمان فناوری اطلاعات بودیم. درواقع وزیر ارتباطات در حال بازدید دوره‌ای از سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه‌ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است تا بتواند برنامه‌ها و اقدامات پیش‌ رو را بررسی کرده و روی آن‌ها نظارت داشته باشد. در اصل وزیر ارتباطات به دنبال این است که اهداف تعیین شده تا پیش از پایان دولت دوازدهم به تحقق برسند.

آذری جهرمی در جمع معاونان و مدیران سازمان فناوری اطلاعات، از آن‌ها خواست تا با تلاش در ماه‌های باقی مانده تا پایان دولت، و حتی تلاشی بیشتر از آنچه تا کنون داشته‌اند، کاری کنند که اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده تا پیش از پایان دولت به تحقق برسد. وی در این خصوص چنین توضیح داده است:

در مدت باقی‌مانده باید از ورود به حاشیه‌ها پرهیز شود. همگی بایستی به اصل مأموریت‌ها و وظایف خود بپردازند و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا پیش از پایان دولت، کارهای نیمه‌تمام باقی‌مانده به اتمام برسد.

-

آذری جهرمی در ادامه به تمرکز بر تکمیل زیر ساخت‌های شبکه ملی پرداخت و از سازمان فناوری اطلاعات خواست تا در این مدت باقی مانده تا پایان دولت، تلاش کنند تا زیر ساخت شبکه ملی اطلاعات تکمیل شود. وی در این خصوص چنین توضیح داد:

سازمان فناوری اطلاعات هم علاوه بر وظایف سازمانی خود باید به طور جدی بر تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات متمرکز شود تا کارهای ارزشمندی که در این حوزه آغاز شده است را تکمیل کند و به اتمام برساند.

-

اخبار مرتبط:

­صاایران دو گوشی ساخت ایران را راهی بازار می‌کند

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: ایرنا


6 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

jey

یکشنبه, 30 شهریور 1399

بله بله نزدیک انتخاباته بدو که این ۴ سال بد به وضع اینترنت کل کشور گند زدی از روز اول که اومدی با اون سرویس نامحدودت

پاسخ

nader

دوشنبه, 31 شهریور 1399

سریع اینترنت خارجی قطع کنید

پاسخ

essa

سه شنبه, 01 مهر 1399

عجب واقعا نزدیک به پایان میرسه یک حرکتی میزنن
اگر اینم مثل حرکت های اول نباشد

اینترنت گران تر شد
اینترنت نامحدود : یک تعریف ازش کردند که حرفش فقط بود یک جور دیگر اومدن معنی ش کردند
فقط قصد این بود گرانتر کنن

کیفیت اینترنت که از کشور های دیگر اخرا هستیم واقعا زشته واسه ما ایران به این بزرگی و وسعت اخرین تکنولوزی ها و به صورت بی کیفیت و گرانتر در اختیار داشته باشیم .

پاسخ

فریدون از گلاسکو

سه شنبه, 01 مهر 1399

این یارو زیاد ... میخوره کنتور که نمیندازه
فقط یه آدم مضخرف چاخان و شعار و ادا اطوار میتونه داشته باشه که مخاطب خاص خودش رو طلب میکنه

پاسخ

آرش

سه شنبه, 01 مهر 1399

هر کاری میکنید فقط در این مخابرات رو هم گل بگیرید از بس که ملت رو سابید با این حجم دزدین و سرعت محدود کردن

پاسخ

داود

چهارشنبه, 02 مهر 1399

خدا شر شما ها رو هر چه زودتر از سر ما کم بکنه!!!!!!! آمین

پاسخ

ثبت نظر