کمک اینستاگرام به کاربران برای آنفالو کردن

rfrfrfrfrfrf.jpg

اینستاگرام در روز گذشته از طریق گزارشی قابلیت جدیدی را معرفی کرد، که به کاربران کمک زیادی می‌کند از تعدادی دانبال کنندگان خود بکاهند تا باعث خلوت شدن فید کاربران شود. این قابلیت، کاربرانی که پست‌ها و استوری‌های آن‌ها بیشترین حضور را در اکانت شما دارند، مشخص می‌شوند و همچنین فهرست اکانت‌هایی که تعامل چندانی با آن‌ها ندارند، نیز می‌توانید مشاهده کنید و در لیست آنفالو شدگان آن‌ها را قرار دهید.

سخنگوی شرکت اینستاگرام در این باره می‌گوید: «ما می‌خواهیم کاری کنیم که مدیریت اکانت‌هایی که در اینستاگرام فالو کردید(دنبال می‌کنید) به کار راحت‌تری تبدیل کنیم تا ارتباط علایق فعلی شما نسبت به دوستانتان و بلعکس را مشاهده بفرمایید. بنابراین اگر فکر می‌کنید تعداد اکانت‌هایی که دنبال می‌کنید رقم آن بیش از اندازه افزایش پیدا کرده است، این قابلیت برای شناست چراکه کمک می‌کند که بسیار راحت‌تر از گذشته اکانت‌هایی که ارتباط چندانی با آن‌ها ندارید را می‌توان پیدا و آنفالو کنید.

Instagram-2-1.jpg
قابلیت جدید اینستاگرام -

آموزش قدم ‌به قدم

1- برای بررسی این موضوع، در بخش پروفایل باید بر عدد مربوط به فالویینگ‌ها ضربه بزنید

2- سپس برای مشاهده فهرست اکانت‌هایی که محتوای تولید شده توسط آن‌ها بیشترین حضور را فید اصلی شما دارند، باید گزینه Most shown in feed را انتخاب کنید.

3- از طرفی دیگر اگر می‌خواهید تعدادی را آنفالو کنید، باید بر گزینه Least interacted with ضربه بزنید تا بتوانید اکانت‌های موردنظر را مشاهده کنید.

طبق اعلام اینستاگرام،این قابلیت به تدریج برای همه فعال شده، اگر شما این گزینه‌ها را ندارید باید صبر کنید و اینستاگرام خود را به‌روزرسانی کنید. البته طبق تجربیات قبلی، گوشی‌های اندرویدی معمولا دیرتر از آیفون و آیپد ویژگی‌های جدید اینستاگرام را دریافت می‌کنند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: guce.engadget

پویان معصومی

پویان معصومی

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر